Головна

Харківська обласна рада інформує, що до 26 червня 2020 року включно подовжено приймання документів від громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності для включення до персонального складу конкурсних комісій
Харківська обласна рада інформує, що до 26 червня 2020 року включно подовжено приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсах на посади керівників комунальних закладів
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистостях з нагоди 90 річниці з моменту відкриття Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 29 травня станом на 9:00 в Україні 22 811 випадків COVID-19, з них 8934 одужали, 679 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 429 випадків.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова із завершенням навчального року–2020.
На цьому наголосив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, відповідаючі на питання Журналістів после пленарного Засідання, зокрема про надходження до бюджету та возможности реализации регіональніх програм.
Голова постійної комісії Харківської обласної ради Людмила Немикіна, спілкуючись з представниками регіональних засобів масової інформації після завершення пленарного засідання сесії, прокоментувала рішення щодо змін показників обласного бюджету.
В ході пленарного засідання ХХІV сесії Харківської обласної ради депутати внесли зміни до дохідної і видаткової частин обласного бюджету на поточний рік.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я