Головна

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи на Красноградщині, провів виїзний прийом громадян.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні взяв участь у Святі останнього дзвоника під час свого візиту на Золочівщину.
На Всеукраїнському конгресі старост презентовано новий результат спільної роботи DESPRO і партнерів – електронний дистанційний курс «Староста: місцевий лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної спільноти».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов завітав на свято останнього дзвоника до закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. О. І. Копиленка та привітав випускників із завершенням навчання.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова  зі Святом останнього дзвоника.
Питання про затвердження звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо створення відкритого реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх, а також за виготовлення дитячої порнографії розглянули сьогодні члени постійної комісії Харківської обласної ради з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації.
У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою. У ньому взяв участь голова Харківської обласної ради Сергія Чернов.
Метою конкурсу є розбудова потенціалу міст, що перебувають на початку шляху розробки сталої енергетичної політики в рамках реалізації зобов’язань перед ініціативою «Угода мерів».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП