Головна

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів засідання оргкомітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Участь у ньому взяв перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Про це повідомив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов за результатами круглого столу «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Харківщини».
Члени комісії розглянули низку кадрових питань серед яких, зокрема, погодили пропозиції щодо призначення кандидатури на посаду виконуючого обов’язки директора комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
В обласній раді проходить круглий стіл «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Харківщини». Захід відбувається в рамках пілотного проекту «Моделювання адміністративно-територіального устрою у Донецькій, Луганській, Тернопільській, Харківській областях на новій територіальній основі»
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов дав доручення створити спільну з Мінрегіоном робочу групу на виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо моделювання субрегіонального рівня.
Запрошуємо журналістів узяти участь у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».
Сьогодні у конференц-центрі InviteHUB пройшов перший навчальний тренінг "Управління автономними практиками на первинної ланці медичної допомоги" для лікарів, які планують розпочати автономну практику на первинному рівні в Харківській області. Його провели тренери Харківської експертної групи підтримки медичної реформи.
Про це у спецпроекті обласної ради та Громадського радіо «Де це?», що розповідає про хід децентралізації на Харківщині.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я