Головна

У Харківському національному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка відбувся урочистий захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ із Афганістану. Воїнів-інтернаціоналістів привітав перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у обговоренні актуальних проблем з представниками громадських організацій ветеранів Афганістану.
Перелік змін, які необхідно внести до програми «Здоров’я Слобожанщини», обговорювався в ході засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко й депутати постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою під час засідання заслухали інформацію про хід виконання у 2018 році комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017 – 2021 роки».
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко відвідав Генеральне консульство Республіки Польща у Харкові, де зробив запис до книги кондоленцій у зв’язку зі смертю колишнього голови Ради Міністрів Республіки Польща Пана Яна Ольшевського.
На Харківщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав зокрема, воїнів-афганців. До підніжжя пам'ятника загиблим в Афганістані харків'янам поклали квіти перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, депутати обласної ради, Почесні громадяни Харківської області, керівники установ, представники обласних громадських організацій та учасники бойових дій.
Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» запрошує сімейних лікарів, які планують відкрити автономну практику (ФОП) та надавати медичні послуги населенню Харківської області та міста на вебінар «Як відкрити приватну практику, питання ліцензування», що відбудеться 20 лютого.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова зі Стрітенням Господнім.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я