Головна

З нагоди Дня Соборності України та 100-річчя прийняття IV Універсалу Української Центральної Ради, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку
23 січня 2018 року (вівторок) о 19:00 в рамках програми #grant_talks відбудеться пряма інтерактивна трансляція щодо роз’яснення умов участі в обласному конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова З Днем Соборності України.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач взяв участь у святковому богослужінні та за традицією тричі занурився у Хрещенську купіль.
Північно-східним офісом Держаудитслужби в четвертому кварталі 2017 року проведено державний фінансовий аудит виконання бюджету м. Ізюму за період з 01.04.2014 по 01.08.2017 року.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова із Святом Водохреща
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко зустрівся сьогодні у Будинку рад з делегацією Американської Ради з питань зовнішньої політики.
Засідання Комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації відбулось сьогодні у Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП