Головна

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко провів зустріч із з першим заступником голови Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Паном Олександром Хугом.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав красноградців із 287 річницею заснування міста та 75-річчям визволення краю від загарбників.
Дату 75-річчя з Дня визволення від нацистських загарбників та День міста Красноград святкує відкриттям оновлених об’єктів соціальної інфраструктури. В урочистих подіях бере участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов бере участь в урочистостях, присвячених Дню міста Красноград.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач поспілкувався з мамою 4-річної дівчинки, яка впала у відро з окропом і отримала 70% опіків тіла. Зараз вона знаходиться в опіковому відділенні Харківської міської лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги.
У малій залі ХНАТОБу ім. Лисенка відбулися урочистості, з нагоди 90-річного ювілею Будинку Державної промисловості. З вітальним словом під час заходу виступив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Фестиваль відбудеться за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку / тимчасовий офіс в Дніпрі.
На Меморіалі Слави в Лісопарку відбулось урочисте покладання квітів до Вічного Вогню, присвячене 75 річниці звільнення Харківської області від нацистських загарбників та Дня партизанської слави
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП