Головна

Розпочинаються заходи, присвячені проведенню Європейського тижня сталої енергії в Україні. Харківська обласна рада як територіальний координатор «Угоди мерів – Схід» повідомляє, що в рамках тижня сталої енергії в Україні заплановано 21 жовтня з 10:00 до 12:40 провести онлайн-семінар на тему "ОСББ як важливий інструмент для масштабної термомодернізації житлових будинків".
Відбулось засідання постійної комісії з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування Харківської обласної ради. У засіданні взяла участь заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва.
Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь в урочистій церемонії покладання квітів на честь Дня захисників і захисниць України і Дня українського козацтва
Вітання голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко
Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради
З метою посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству відбудеться онлайн-тренінг для малих та середніх агровиробників Харківської області.
Скориставшись грантами House of Europe із залученням ЄС або Великої Британії на особистий проєкт можна отримати до 4 000 євро на персональні проєкти.
Сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь в урочистому заході з нагоди складання Клятви вихованцями ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот». Цього року до закладу вступило 83 юнаків та дівчат.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я