Головна

Завтра, о 14.00 у малій залі Будинку рад відбудеться засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо об’єднання (укрупнення) районів.
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найщиріші побажання.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Хрещенням Господнім.
Відновлені об’єкти соціальної інфраструктури, ділянки доріг, впроваджені міні-проекти – перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко відзвітував перед золочівською громадою щодо впроваджених проектів у 2018 році та розповів про пріоритети у роботі на наступний рік. У ході робочої поїздки до Золочівського району він також проінспектував хід робіт на головних об’єктах будівництва району.
17 та 18 січня в Ресурсному центрі в рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» пройшов третій модуль навчальної програми для управлінських команд ЦПМСД «Робота з персоналом у закладі первинного рівня».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав Генеральне консульство Республіки Польща у Харкові, де зробив запис до книги кондоленцій у зв’язку з трагічною загибеллю мера Гданська Павла Адамовича.
Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова Харківської обласної федерації футболу Віктор Коваленко взяв участь у робочій нараді місцевого організаційного комітету із підготовки досьє заявки для участі у конкурсі. Від Федерації футболу України участь у заході взяв Андрій Бондаренко.
Основною метою Проекту є підтримка інфраструктурних заходів в українських громадах з високою часткою ВПО шляхом створення для них житла та ремонту об’єктів соціальної сфери, таких як, школи та дитячі садки.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я