Головна

Сьогодні у Пісочині мешканці та гості громади мали можливість ще раз звернути увагу на своє здоров’я – пройти експрес-діагностику організму, консультації лікарів, дискусії щодо вакцинації та спортивні майстер-класи. Вчився попереджати хвороби й голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» голова облради Сергій Чернов нагородив сьогодні директора комунального підприємства «Обласний спортивний комплекс «Металіст» Романа Пеця.
Сьогодні у Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
У результаті десятимісячної роботи представників модельної Коломацької ОТГ та експертів Програми місцевого системного розвитку, що виконується Фондом Східна Європа та партнерами в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку», була розроблена комплексна документація із землеустрою щодо управління земельними ресурсами у даних партнерських ОТГ.
Під час пленарного засідання XХІ сесії Харківської обласної ради депутати внесли зміни до складу постійних комісій. А також достроково припинили повноваження депутата Миколи Кириченка у зв’язку з обранням його народним депутатом України ІX скликання.
У ході пленарного засідання XХІ сесії Харківської обласної ради депутати ухвалили рішення в питаннях заохочення керівників комунальних підприємств, які якісно виконують свої посадові обов’язки. А також змінили умови участі в конкурсних комісіях з обрання керівників закладів охорони здоров’я.
Низку змін до обласного бюджету на поточний рік затвердили 75 голосами депутати в ході пленарного засідання ХХІ сесії Харківської обласної ради VII скликання.
Порядок використання коштів обласного бюджету для нагородження переможців та лауреатів другого регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» грошовими винагородами затвердили депутати під час пленарного засідання XХI сесії Харківської обласної ради.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я