Головна

Шановні студенти! Щиро вітаю вас із Міжнародним днем студента – святом, що зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.
Голова Харківської обласної ради, голова Наглядової ради НЮУ ім. Я. Мудрого Сергій Чернов взяв участь в урочистостях, присвячених визначній даті та привітав колектив і студентів навчального закладу.
Інститут громадянського суспільства розпочав реалізацію проекту «Партнерство між міською та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого розвитку». Мета проекту – допомогти громадам застосовувати механізм співробітництва, вести діалог з потенційними партнерами, перетворювати проблеми в можливості для розвитку місцевих громад та місцевої економіки.
Відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва. Депутати розглянули низку питань, серед яких проект звернення обласної ради щодо реалізації урядового рішення про підвищення ціни на газ для населення. А також проект програми «Енергія світла» та проект програми надання підтримки учасникам АТО та ООС для будівництва житла
Шановні друзі! Вітаю з Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку усіх, чиє життя пов’язане із засобами масової інформації та комунікації.
На базі обласної клінічної лікарні відбулася зустріч медичної спільноти та керівників Харківщини з представниками Міністерства охорони здоров'я України. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в обговоренні головних засад, нормативної бази, проблемних питань реформування первинного рівня медичної допомоги та спеціалізованої медичної допомоги.
Відбулось засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області, яка розглянула декілька блоків питань, поміж яких кадрові, діяльність комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, а також було оголошено конкурс на заміщення посад керівників.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні із робочим візитом відвідав Золочівщину та привітав місцевих сільгоспників із Днем працівників сільського господарства.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я