2018

Краща публікація у друкованому ЗМІ

  1. Василець Тетяна Володимирівна, газета "Слобідський край"
  2. Шматченко Юлія Василівна, газета "Слобідський край"
  3. Обихвіст Ірина Олексіївна, газета "Сільські новини" Валківського району

Краща онлайн-публікація

  1. Нагаєвщук Альона Ігорівна, медіапроект "Накипіло"
  2. Шостак Надія Миколаївна, агентство «МедіаПорт»
  3. Шевченко Марина Сергіївна, інформаційне агентство "Статус-Кво"

Кращий радіоматеріал

  1. Кривко Роман Миколайович, Національна суспільна телерадіокомпанія України, "Харківська регіональна дирекція"
  2. П'ятуха Iгор Валерiйович, Національна суспільна телерадіокомпанія України, "Харківська регіональна дирекція"

Кращий відеоматеріал

  1. Красноперова Анна Сергіївна, телерадіокомпанія "Лозова"
  2. Кутнова Євгенія Олександрівна, "Харківські ізвестія"
  3. Ковальська Юлія Олегівна, телерадіокомпанія "Сігма" Лозівського району

Краща публікація у шкільному ЗМІ

  1. Волга Марія Антонівна, Школа фільммейкерів "Новий Кадр"
  2. Травкіна Ядвіга Миколаївна, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №148
  3. Онипченко Артем Олександрович, Гаврилівський навчально-виховний комплекс Барвінківського району

2017

«Краща публікація у друкованому ЗМІ»

1. Василець Тетяна Володимирівна, газета "Слобідський край" 

2. Шаульський Михайло Олексійович, газета "Вісник Чугуївщини"

3. Шаповал Євген Володимирович , газета "Наша Слобожанищина" 

«Краща онлайн-публікація»

1. Шульга Аліна Володимирівна, медіапроект "Накипіло"  

2. Касьяненко Ростислав Юрійович, інформаційний портал "Справжня варта" 

3. Коновалова Олена Василівна, Лозівський будинок дитячої та юнацької творчості 

«Кращий радіо матеріал»

1. Кривоніс Тетяна Вікторівна, обласне радіо 

2. Нищета Федір Олексійович, обласне радіо  

3. Фомін Олег Анатолійович, радіо "Новая волна"  

«Кращий відеоматеріал»

1. Зінковська Оксана Вікторівна, медіагрупа "Об'єктив"  

2. Кутнова Євгенія Олександрівна, КП "Харьковские известия" 

3. Тофан Надія Вікторівна, медіагрупа "Об'єктив"   

«Краща публікація у шкільному ЗМІ»

1. Мірошніченко Поліна Юріївна, Школа кіно та телебачення "Дитятко"  

2. Звягінцева Оксана Вадимівна, Близнюківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів   

3. Ульянова Валерія Станіславівна, Харківська гімназія №34.

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП