Харківська обласна рада

Тел. +3 8057 700-40-57
Факс +3 8057 700-53-35
E-mail: zvernennya@oblrada-kharkiv.gov.ua
Адреса: вул. Сумська, 64, м. Харків, Україна, 61200
21 серпня 2018

Сергій Чернов: На пленарному засіданні понад 500 млн грн виділено на соціально-економічний розвиток регіону

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов підбив підсумки пленарного засідання XVІ сесії облради, яке відбулось сьогодні у великій залі Будинку рад.

«Сесія проходила дуже жваво, не було жодного депутата, який би мовчки голосував, кожен мав змогу висловити власні думки, всі хто бажав цим скористалися.  Пленарне засідання показало, що депутати приймають на користь громад області: зважено та прозоро. Й ми до цього будемо надалі прагнути», - зазначив Сергій Чернов.

Він також прокоментував прийняті зміни до обласного бюджету на 2018 рік

«Цифри говорять самі за себе: ми схвалили рішення відповідно до якого, понад 500 млн грн виділено на соціально-економічний розвиток. А саме, об’єкти освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, спорту де найближчим часом розпочнуться будівельні роботи».

Також депутатами схвалено рішення, яким легалізовано угоду та розпочнеться фінансування по Надзвичайній кредитній програмі на загальну суму 187 млн грн. Кошти будуть спрямовані на об’єкти охорони здоров’я. Це, вважає очільник обласної ради, значимий ресурс, що дасть змогу оновити у цих закладах матеріально-технічну базу.

На думку голови обласної ради перетворення закладів охорони здоров’я у комунальні некомерційні підприємства – новий етап розвитку, що дозволить зміцнювати матеріально-технічну базу та підвищувати якість медичних послуг.

«Ми зробили перший крок у процесі реформування закладів охорони здоров’я, схваливши рішення про їх реорганізацію у комунальні підприємства. З 63 закладів 44 вже працюватимуть таким чином. Це новий етап розвитку й ми маємо шукати можливості, щоб комунальні підприємства фінансувалися не тільки з обласного бюджету, а мали можливість залучати кошти інвесторів, користуючись нормами Закону «Про державно-приватне партнерство», - підкреслив Сергій Чернов.

Окрім того, він торкнувся питання раціонального використання та охорони земель під полезахисними лісосмугами, що, на його думку,  залишається актуальним допоки продовжуватимуться незаконні вирубки дерев.

«Таке відбувається не тільки на території Харківщини, а всієї країни, - каже Сергій Чернов. -  Наше завдання – не мовчати, а спонукати органи влади, народних депутатів України врегулювати ці питання у правовому полі. Ми також звернемося до Управління Національної поліції в Харківській області, з керівництвом якого у форматі наради чи колегії розглянемо це питання, поки воно буде врегульовуватися у Києві, щоб застосувати профілактичні заходи для вирішення проблеми. Вважаю, що це загрозливі обставини з якими треба боротися».

Сергій Чернов: На пленарному засіданні понад 500 млн грн виділено на соціально-економічний розвиток регіону