Харківська обласна рада

Тел. +3 8057 700-40-57
Факс +3 8057 700-53-35
E-mail: zvernennya@oblrada-kharkiv.gov.ua
Адреса: вул. Сумська, 64, м. Харків, Україна, 61200
28 березня 2020

Шість пріоритетних тем визначено у конкурсі журналістських робіт-2020

Триває активна фаза прийому робіт на обласний конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад». До 31 березня радійники та відеографи, журналісти друкованих та електронних ЗМІ, представники шкільних медіа мають змогу надіслати свої роботи на оцінювання компетентним журі. 

Четвертий рік поспіль обласна рада проводить конкурс журналістських робіт, що на думку Сергія Чернова, очільника облради, сприяє якомога ширшому розповсюдженню кращих практик регіону, про які не лише корисно знати, а й доцільно запозичувати:

«Це вже ціла методологія, яка багато в чому визначає поточну діяльність Харківської обласної ради – створювати кращі практики, розповсюджувати їх на семінарах-практикумах та інформувати про них у засобах масової інформації.

Хоча конкурс журналістських робіт – сама по собі успішна практика. Він не лише розкриває творчий потенціал журналістів Харківщини. Мовою відібраних та високо оцінених фахівцями авторських матеріалів ми ще й акумулюємо здобутки маленьких громад і крупних міст. Справжній життєпис успіхів нашого краю, якими покроково й відроджується велич Харківщини».

У цьогорічному конкурсі визначено шість пріоритетних, бажаних до висвітлення тем:

- реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади;

- добровільне об'єднання територіальних громад;

- співробітництво територіальних громад;

- співпраця «громада - бізнес – влада»;

- кращі практики громад області та органів місцевого самоврядування краю;

- участь молоді в житті громади.

Інші приклади успіху громад також вітаються та заохочуються.

Заповнюйте ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ та зважайте на термін: вже у червні нагороджуватимуться автори найкращих матеріалів.

Переможці у відповідних номінаціях відзначатимуться преміями: 1 місце – 7 тис. грн, 2 місце – 5 тис. грн, 3 місце – 3 тис. грн у кожній з номінацій.

Довідково. Обласний конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад» проводиться обласною радою з 2017 року, з метою підвищення поінформованості та обізнаності населення регіону стосовно реалізації реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади, конкретних прикладів розвитку громад та кращих практик.

Конкурс проводиться серед журналістських робіт, розміщених у регіональних та місцевих ЗМІ усіх типів: теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа та шкільні ЗМІ.

Шість пріоритетних тем визначено у конкурсі журналістських робіт-2020