Новини конкурсу

Під такою назвою на Зміївщині у Слобожанському Палаці культури успішно впроваджено мініпроєкт обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Осучаснення матеріально-технічної бази школи №6 стало можливим в рамках успішно реалізованого мініпроєкту обласного конкурсу «Разом в майбутнє». У заході взяла участь начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Кулик.
Під такою назвою в Близнюківському районі реалізовано черговий мініпроєкт – переможець обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» в 2019 року.
Депутат Харківської обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов та керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко ознайомилися із реалізацією міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у Мереф’янській ОТГ.
Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова взяла участь у презентації мініпроєкту «Здорові діти – щастя нації», який було реалізовано реалізований в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».
Депутат Харківської обласної ради Максим Колінько, перебуваючи у Красноградському районі, ознайомився з реалізацією мініпроєкту, провів особистий прийом громадян, взяв участь у пленарному засіданні LVІ сесії Красноградської райради, а також привітав працівників соціальної сфери із професійним святом.
У Вовчанській загальноосвітній школі №6, за участю керуючого справами виконавчого апарату Харківської обласної ради, члена Конкурсного комітету обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Сергія Клименка та депутата Харківської обласної ради Віталія Панова презентовано мініпроєкт обласного конкурсу «Разом в майбутнє» – «Мріємо, працюємо – школу облаштуємо!».
Сьогодні на території Сахновщинського району Харківської області відбулося урочисте відкриття мініпроєктів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У Аполлонівці, Новоолександрівці та Сугарівці реалізовано проекти: «Здорова сім'я-здорова нація», «Відродження культури України» та «Вчіться граючи!».
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я