Новини конкурсу

Депутат Харківської обласної ради Олександр Донський та Чугуївський міський голова Галина Мінаєва побували на об’єктах, де вже завершено реалізацію мініпроєктів-переможців Конкурсу «Разом в майбутнє» та вручили відповідні сертифікати.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко під час робочої поїздки по області відвідав урочисті заходи з нагоди святкування Дня села – Калинове та Феськи, що на Золочівщині. А також привітав переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє» з успішною реалізацією мініпроєктів.
У Куп’янську в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» відбулася презентація успішно реалізованого міні-проекту «Облаштування молодіжного простору «Friendly park». В урочистому заході взяв участь депутат Харківської обласної ради Геннадій Мацегора.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, під час робочої поїздки до Золочівського району ознайомився з ходом ремонтних робіт у закладах освіти та культури, а також відвідав село Світличне, де громада презентувала міні-проект реалізований в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
Міні-проекти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», які цього року стали переможцями, відкрито у Люботині. Відвідали їх відкриття мер міста Леонід Лазуренко, депутат Харківської обласної ради Микола Уманець, депутати міської ради.
У місті Зміїв відкрито два міні-проєкти, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
У Первомайському районі презентовано два успішно реалізовані міні-проекти – переможці конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Участь у заході взяв депутат Харківської обласної ради Харківської обласної ради Анатолій Русецький.
У Куп’янському районі в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» відбулася презентація успішно реалізованого міні-проекту «Діалог поколінь – створення музею ливарників». В урочистому заході взяв участь депутат Харківської обласної ради Геннадій Мацегора.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я