Новини конкурсу

14 червня відбулося відкриття першого проєкту, реалізованого в рамках обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
У Богодухівському районі відкрили ще два об’єкти, реконструкція яких відбулася в рамках конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Участь в урочистій церемонії відкриття взяли депутати Харківської обласної ради Ольга Львова та Микола Пушкар.
У Зміївському районі в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у трьох освітніх закладах з’явилися сучасний комп’ютерний клас й лінгафонні кабінети. В заходах взяли участь депутати Харківської обласної ради Анатолій Гацько та Володимир Юрков.
У Чкаловському навчально-виховному комплексі, що на Чугуївщині відбулася презентація реалізованого міні-проекту «Майбутній європеєць починається з малого». Участь у заході взяв депутат Харківської обласної ради Микита Шенцев.
У Краснокутському районі за участю депутата Харківської обласної ради Миколи Пушкаря відбулися заходи з нагоди впровадження реалізованого міні-проекту – переможця обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
У Нововодолазькому районі презентовано чотири успішно реалізовані міні-проекти – переможці конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Участь у заході взяв заступник начальника управління, начальника відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Мороз.
З нагоди Дня місцевого самоврядування на Золочівщині відбулися урочистості в яких взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, депутат обласної ради Віктор Бєлінський, керівники району, депутати місцевих рад, мешканці Золочівщини.
У Барвінківському районі презентовано дев’ять проектів-переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я