Новини конкурсу

Голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради, депутат облради Людмила Немикіна та депутат облради Вісхан Ісламов перебуваючи на Ізюмщині, оглянули мініпроєкти, які за ініціативи громади реалізовано в населених пунктах.
Завдяки реалізації мініпроєктів-переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у Богодухові покращується інфраструктура освітньої галузі та рекреаційні зони. Вже презентовано п’ять з дев’яти мініпроєктів, що здобули перемогу у 2020 році.
У закладах освіти смт Куп’янськ-Вузлового презентовано два мініпроєкти «Спортивне дитинство» та «Якісна вода – здоров’я дітей» обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Привітав громаду з успішними реалізаціями ініціатив депутат Харківської обласної ради Геннадій Мацегора.
Сьогодні у селі Уди, що на Золочівщині відбулась презентація мініпроєкту «Комфортні умови для розвитку талантів вихованців». Привітав громаду з успішною реалізацією ініціативи перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні з робочою поїздкою перебуває на Кегичівщині, де оглядає мініпроєкти, які за ініціативи громади реалізуються у населених пунктах.
Перебуваючи на Зачепилівщині, депутат Харківської обласної ради Максим Колінько відвідав презентації чотирьох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу територіальних громад «Разом в майбутнє-2020».
На Красноградщині мешканців села Зоряне із успішним впровадженням мініпроєкту – переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» привітав депутат Харківської обласної ради Максим Колінько.
Начальниця управління з питань місцевого самоврядування,розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олена Кулик взяла участь у презентації проєктів-переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє» на території Кіндрашівської ОТГ.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я