p7020017

Біографія

КРАСНОРУЦЬКИЙ ЄВГЕНІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

член постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму

Народився 9 січня 1976 року в селі Троїцьке Шевченківського району Харківської області.

Освіта повна вища, в 1996 році закінчив Харківський державний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, за спеціальністю «Агрономія», учений агроном; в 2006 році - Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, державне управління, магістр державного управління.

Працював на посадах: агрономом СТОВ ім. Ватутіна, начальник управління сільського господарства і продовольства Шевченківської районної державної адміністрації, начальник управління агропромислового розвитку Шевченківської районної державної адміністрації, голова Шевченківської районної державної адміністрації, керівник експертно-консультаційного відділу Фонду громадянських ініціатив Арсена Авакова, директор ПСП імені Ватутіна.

Депутат Шевченківської районної ради V скликання, депутат Харківської обласної ради VI скликання.
Проявивши талант організатора та економічні здібності, разом з ядром однодумців в складних господарських і політичних умовах зумів згуртувати колектив підприємства навколо єдиної мети – добробут кожного, вивівши підприємство на якісно вищий рівень технічного і економічного розвитку.

Під його керівництвом місцева райдержадміністрація та підпорядковані їй управління та відділи докладають відповідних зусиль у вирішенні проблем соціально-економічного розвитку, підвищення рівня добробуту населення та керованості галузями району.

За його ініціативи було відкрито літній дитячий табір на базі Нижньобурлуцької загальноосвітньої школи, введено в експлуатацію газопровід в селі Ст.Чизвик, відремонтовано дорогу по вул. Лермонтова в смт Шевченкове, впроваджено лінію для виробництва брикетів з соломи та відходів лісового господарства.

Красноруцький Є.В. – досвідчений керівник, має високий рівень професійних знань. До виконання службових обов’язків ставиться відповідально, компетентний, активний, вимогливий до себе і підлеглих, наполегливий у вирішенні поставлених перед ним завдань, вміє проаналізувати складну ситуацію, прийняти виважене рішення, згуртувати колектив, здатний вирішувати завдання на високому рівні.

Здібності позитивного впливу на людей, вміння прийняти виважене рішення та згуртувати колектив дозволяють йому вирішувати поставлені завдання.

Тісно взаємодіє з керівниками органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, підприємств, установ і організацій з районними осередками політичних партій.

Користується авторитетом та заслуженою повагою серед жителів району. Постійно йде на контакт з населенням: виїзні прийоми, “прямі лінії”, зустрічі з трудовими колективами.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я