Високопільська ЗОШ та Новомерчинцьке НВК Валківського району провели випускні вечори.

Першими з дитинством прощалися учні  Високопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Святково прикрашений зал будинку культури одночасно є і урочистою сценою, адже подія  незвичайна – хвилюючий та  довгоочікуваний  випускний вечір.  До цього протягом 11 років було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала  майже рідною домівкою, і  друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду доросле, самостійне життя.

Випускникам, директор школи – Валентина Зінченко, вручила атестати про отримання середньої освіти. А далі лунали щирі, теплі слова від почесних гостей цього святкового вечора депутата Харківської обласної ради - Сергія Пієва   та помічника народного депутата Наталії Іванської, яка передала найщиріші вітання та найкращі побажання від Олександра Біловола  Миколайовича та Тетяни Біловол. 

Шкільне свято випускного вечора в Високопільській ЗОШ І-ІІІ  було наповнено атмосферою тепла  та  позитивних емоцій. Випускники, вчителі та батьки виказали слова вдячності депутатам Харківської обласної ради Пієву Сергію Миколайовичу та Біловол Тетяні Володимирівні  за активну життєву позицію, системну взаємодію, творчий підхід до реалізації сучасної державної політики в галузі освіти та вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу.

Також відбулось хвилююче прощання зі школою  - випускний вечір для учнів 11-их класів Новомерчицького навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів- дошкільного навчального закладу) Валківської районної ради Харківської області.

До слова долучився депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв, який передав привітання випускникам, вчителям, батькам та подарував разом зі своєю колегою депутатом Харківської обласної ради  Тетяною  Біловол  виступ ансамблю «Крістал».

IMG_1811
IMG_1760
IMG_1824
IMG_1818

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я