Традиційно широко та яскраво відсвяткували свято Івана Купали мешканці та гості Мерефи та Змієва.

6 липня у Мерефі на березі Мжі зібралося близько 12 тисяч людей – родини з дітьми, молодь. Кожний міг знайти розвагу за смаком, адже програма була масштабною: конкурс вінків, фестиваль народної творчості «Пісня буде проміж нас», виступи творчих колективів Мерефянської об’єднаної територіальної громади, Місто майстрів, фаер-шоу. Запальне Циганське шоу та святковий фейерверк стали подарунками для мереф’ян від депутата Харківської обласної ради Валерії Мураєвої.

7 липня Купальске свято з Сіркової землі перемістилося до Змієва, на берег Сіверського Дінця. Вже багато років поспіль свято тут відзначається за підтримки депутата Харківської обласної ради Валерії Мураєвої.

Більше 70 майстрів народної творчості з усіх куточків України – від Закарпаття до Полтави –  представляли в Місті майстрів власні витвори, проводили мастер-класи для бажаючих навчитися плетінню вінків та гончарству. Для дітей працювали аніматори, батути, каруселі, та найбільшою увагою користувалися гойдалки серед беріз та «екологічний батут» –  велика скирта сіна. Приваблювали гостей свята дотепні фото-зони, конкурс перукарів «Коса – дівоча краса» та інші розваги. Вдень на головній сцені свята відбувся фестиваль народних колективів «Купальська квітка» за участю музикантів та співаків з різних куточків Харківщини.

Театралізована вистава «Лісова пісня» завершилася традиційним купальським спалюванням опудал Купали та Морени, спусканням на воду великого купальського вінку та запалювання великого купальського багаття. Вогняні узори намалювали на святі артисти фаер-шоу, щиро вітало зміївчан з яскравим літнім святом «Циганське шоу», а справжньою родзинкою став виступ народного артиста України Віктора Павліка.

«Мені хочеться, щоб світло купальських вогнищ залишалися надовго в душі кожної людини. Нехай цей день стане таким собі добрим спогадом, який буде зігрівати до наступного року», – каже Валерія Мураєва та запрошує усіх у Зміїв, на наступне свято Івана Купали.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я