3 червня на особистому прийомі до депутата Харківської обласної ради, голови постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму Валерії Мураєвої звернулося 13 жителів Зміївського та Харківського районів.

Серед питань, піднятих громадянами, були проблеми юридичного характеру, земельні питання, прохання про матеріальну допомогу на лікування, в тому числі лікування дітей, на оплату послуг ЖКГ, установку газового обладнання, утеплення будинків.

Частина звернень були колективними. Так жителі с. Скрипаї просять депутата допомогти оснастити обладнанням стоматкабинет, батьки учнів Борівської ЗОШ - допомогти з реконструкцією будівлі школи, жителі сел. Вирішальний - скаржаться на відсутність освітлення біля школи і на зупинці, просять допомогти відремонтувати дитячий майданчик.

Валерія Мураєва розглянула всі звернення і дала відповіді та рекомендації. Вже на наступний день, 4 червня, разом з фахівцями та керівництвом міста і району Валерія Мураєва провела зустріч з мешканцями будинку по вул. Грибоєдова у Змієві, які звернулися до неї на прийомі в зв'язку з постійним скупченням води на внутрішньоквартальної дорозі. Уже завтра фахівці проведуть на місці виміри рівнів і виберуть найбільш прийнятний варіант відведення стоків води від будинку.

1
3
4
5
6
9
8
7
DSC_3181

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я