Ініціативні групи Дворічанського району завдяки активній участі в обласному конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє» цьогоріч отримали перемогу з трьома освітніми проєктами. Відповідні сертифікати та логотипи конкурсу, що засвідчують якісне завершення всіх обсягів робіт конкурсантам вручив депутат Харківської обласної ради Леонід Заярний.

Топільська школа вже декілька раз приймала участь у конкурсі, завдяки чому суттєво зміцнюється матеріально-технічна база закладу. Цьогорічний проект спрямований на поліпшення стану навчальних кабінетів у відповідності до сучасних вимог. В рамках мініпроєкту «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в процесі навчання» відремонтовано та обладнано сучасним мультимедійним обладнанням кабінет математики.

Приємних змін зазнав Кам’янський навчально-виховний комплекс. У закладі відремонтували спортивний зал та роздягальні. Окрім того, завдяки впровадженню мініпроєкту у Пристанційній школі, що у селещі Дворічна, також оновлено спортивну залу та придбано ноутбуки для класу інформатики. 

Оглянув впроваджені мініпроєкти, Леонід Заярний привітав громаду, побажавши й надалі приймати активну участь у конкурсі, розвиваючи і вдосконалюючи свій край. А також вручив відповідні сертифікати.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я