Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова взяла участь у презентації мініпроєкту «Здорові діти – щастя нації», який було реалізовано реалізований в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

Завдяки участі громади у конкурсі у Новобурлуцькому НВК відремонтовано харчоблок закладу. Зокрема, в рамках реалізації мініпроекту закуплено та встановлено сучасне обладнання, а також створено комфортні умови для харчування учнів та педпрацівників.

В приміщенні харчоблоку були здійснені ремонтні роботи, зокрема, розбирання дощатих покриттів підлоги та влаштування бетонної стяжки, шпаклювання та фарбування стелі й стін, улаштуванню перегородки на металевому каркасі, монтаж дверей, облицювання стін керамічними плитами, мурування зовнішніх стін із цегли, монтаж електропроводки, а також закуплено і встановлено: мийки, змішувачі, вентилятор канальний, плити електричні промислові.

Загальна вартість проекту склала 290,5 тис грн, в тому числі кошти Харківської обласної ради – 145,5 тис грн; Печенізької районної ради – 130,075 тис грн; кошти конкурсанта – 14,525 тис грн.

Лариса Ярова, привітала всіх з такою важливою подією і висловила сподівання, що обладнаний в школі харчоблок стане запорукою покращення здоров’я дітей і педпрацівників, які відтепер мають можливість регулярно та повноцінно харчуватися.

В ході візиту до навчального закладу Лариса Ярова поспілкувалася з педколективом закладу, поцікавилася нагальними проблемами та потребами, а також перевірила температурний режим в школі, оглянула шкільну бібліотеку, класну кімнату, де навчаються першокласники та спортивний дитячий майданчик.

DSC_4620
DSC_4478
DSC_4467
DSC_4498
DSC_4521
DSC_4542
DSC_4613
DSC_4663
DSC_4690
DSC_4696
DSC_4721
DSC_4752
DSC_4768
DSC_4846

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я