20 березня 2020 року голова Печенізької районної ради Лариса Ярова ініціювала зустріч з депутатами районної ради – підприємцями, бізнесменами та фермерами району.

В ході зустрічі обговорили питання санітарно-епідеміологічного стану в районі та потреби у засобах індивідуального захисту та медичного призначення, дезінфікуючих розчинах та миючих засобах для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району».

Лариса Ярова зазначила, що районна рада вживає всіх необхідних заходів, щоб уникнути розповсюдження коронавірусу на території Печенізького району. Постійно ведеться взаємодія з медичними працівниками та відповідними службами району.

У зв’язку з припиненням пасажирських перевезень та відсутністю аптек у селах, районною радою було організовано підвіз необхідних медикаментів до фельдшерських пунктів та амбулаторій по всім населеним пунктам району згідно графіку.

Також забезпечили підвезення медичних працівників, які працюють в КНП «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» до місця роботи. Серед населення постійно ведеться роз’яснювальна робота щодо профілактики поширення коронавірусної інфекції через засоби масової інформації, офіційний сайт та сторінку районної ради в соціальній мережі Фейсбук.

«Це випробування потребує скоординованих дій, нам потрібно відповідально підійти до сьогоднішнього виклику, бо тільки разом, об’єднавши наші спільні зусилля, ми зможемо зменшити ризики зараження цим вірусом»,  наголосила голова райради.

За результатами зустрічі присутні прийняли одноголосне рішення про створення додаткового фонду «РАЗОМ ПРОТИ КОРОНАВІРУСУ», який буде наповнюватися за допомогою внесків депутатів районної ради, бізнесменів, підприємців, фермерів та всіх небайдужих громадян.

Кошти фонду будуть спрямовуватись на забезпечення потреб медичних закладів району. Відповідальними особами визначили депутата районної ради Віктора Ляшка та керівника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району» Олександра Жадана.

Сьогодні перші внески до фонду зробили депутати Печенізької районної ради Борис Калиновський, Олександр Герман, Олексій Передеря, Микола Кормілець та Сергій Ківшар.

20.03.20_1
20.03.20_2
20.03.20_3
20.03.20_4
20.03.20_5
20.03.20_6
20.03.20_7
20.03.20_8

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я