Під головуванням очільника Богодухівської районної ради Юрія Яцини 28 січня пройшла IV позачергова сесія Богодухівської районної ради VIII скликання. Депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з 17-ти питань порядку денного.

Першочергово було заслухано інформацію голови територіальної виборчої комісії Грекової Т.М. щодо заміщення депутата Богодухівської районної ради та входження до складу депутатського корпусу Павлової Оксани Святославівни.

Під час розгляду порядку денного рада прийняла ряд рішень щодо передачі майна спільної власності територіальних громад Богодухівського району територіальним громадам: Богодухівській та Валківській міським, Коломацькій селищній.

Також депутати заслухали звіт «Про підсумки роботи КПОЗ «Міжлікарняна аптека № 339» за 2020 рік» та передали підприємство до Богодухівської міської ради. Затвердили Програму територіальної оборони Богодухівського району на 2021-2022 роки та підтримали два питання щодо списання безнадійної заборгованості ліквідованого банку «Україна».

Окрім того, було підтримано Звернення депутатів Богодухівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитися на вебсайті Богодухівської районної ради в розділі «Документи».

IMG_4579
IMG_4614
IMG_4605

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я