Новини

Голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради, депутат облради Людмила Немикіна та депутат облради Вісхан Ісламов перебуваючи на Ізюмщині, оглянули мініпроєкти, які за ініціативи громади реалізовано в населених пунктах.
З метою надання туристам актуальної інформації про заходи, які відбуваються на Харківщині, обласним комунальним закладом «Харківський організаційно-методичний центр туризму» проводиться моніторинг інформації до видання «Туристичні події Харківщини 2021».
Чемпіонат Світу з шашок-64 відбувся у турецькому місті Кушадаси. За результатами змагань на п’єдестал пошани у двох номінаціях піднялися харківські спортсмени.
Завдяки реалізації мініпроєктів-переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у Богодухові покращується інфраструктура освітньої галузі та рекреаційні зони. Вже презентовано п’ять з дев’яти мініпроєктів, що здобули перемогу у 2020 році.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 27 жовтня (станом на 9:00) в Україні 355 601 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, із них 6 590 летальних, 145 336 пацієнтів одужали.
Сердечні привітання передає депутатський корпус Харківської обласної ради.
У закладах освіти смт Куп’янськ-Вузлового презентовано два мініпроєкти «Спортивне дитинство» та «Якісна вода – здоров’я дітей» обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Привітав громаду з успішними реалізаціями ініціатив депутат Харківської обласної ради Геннадій Мацегора.
На Харківщині презентовано діджитал-проєкт віртуальних мандрівок, активну участь у реалізації якого бере Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму».
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я