Новини

У Харкові відбувається науково-практична конференція «Реабілітація та протезування/ортезування ХХІ століття. Проблематика, перспективи та міжнародні стандарти відновлення рухової активності». Захід присвячений 75-й річниці заснування УкрНДІ протезування.
Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян у рамках робочої поїздки Ізюмським районом оглянув низку об’єктів соціального спрямування, зокрема Оскільський психоневрологічний інтернат.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян під час робочої поїздки до Оскільської громади ознайомився зі станом автошляху, який поєднує Ізюм та Оскіл.
Сьогодні під час робочої поїздки до Оскільської громади голова Харківської обласної ради Артур Товмасян ознайомився з проєктом будівництва амбулаторії загальної практики - сімейної медицини.
Сьогодні під час робочої поїздки до Ізюмської громади голова Харківської обласної ради Артур Товмасян ознайомився з роботою спортивних закладів, разом з їх керівництвом обговорили проблемні питання, визначили першочергові кроки для їх вирішення.
Сьогодні під час робочої поїздки до Ізюмської громади голова Харківської обласної ради Артур Товмасян ознайомився з ходом реконструкції відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги Центральної міської лікарні Піщанської Богоматері.
Навчальний семінар-практикум з питань залучення додаткових ресурсів для розвитку громад та питань регуляторної діяльності місцевих рад пройшов 14 квітня у Харківській обласній раді. Захід був проведений Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області у співпраці із Харківською обласною радою та обласною державною адміністрацією. У ньому взяли участь перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, голови громад та районних рад, їх профільні заступники, керівники та спеціалісти профільних підрозділів, юрисконсульти та депутати місцевих рад.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я