У селищі Рогань Харківського району 14 червня керівники органів місцевого самоврядування Харківської області зберуться на засідання Асоціації. На порядку денному доволі широкий спектр питань.

Про нові можливості для громад, які дає децентралізація, розповість Василь Кашевський, Національний радник з питань планування регіонального розвитку та впровадження проектів Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою».

Впровадження податків і зборів для наповнення місцевих бюджетів вимагають тісної взаємодії органів місцевого самоврядування та фіскальних служб. На тему ефективного планування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки і плати за землю з присутніми поспілкується Микола Рибаков, начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області.

Директор з земельних відносин АТ «Укргазвидобування» Володимир Соколовський говоритиме про перспективи діяльності АТ «Укргазвидобування» у розвитку територіальних громад Харківської області.

На порядку денному участь самоврядних органів у реалізації медичної реформи, а також залучення інвестицій шляхом впровадження енергоефективних заходів.

Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення питань розвитку регіону, що розглядатимуться на засіданні Асоціації. Щодо акредитації і транспортного забезпечення звертайтеся до прес-служби обласної ради за тел: (057)715-73-63.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я