Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у прес-центрі  Будинку рад зустрівся з представниками громадських організацій сімей загиблих учасників АТО з різних областей України.

«Тема дуже болюча. І добре, що в нас є ініціативні громадяни, що згуртовуються навколо цієї проблеми, -  зазначив перший заступник голови облради, звертаючись до  представників громадських організацій. - Наразі в області - 267 членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції. Обласна рада робить усе, аби надавати їм необхідну допомогу та забезпечити гідний рівень життя».

Так, за його словами, цього року з обласного бюджету чотирнадцятьом членам сімей загиблих надано одноразову грошову допомогу на суму 95тис. грн. Окрім того, Програмою соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки, за рахунок коштів обласного бюджету передбачено санаторно-курортне лікування членів сімей загиблих ветеранів війни з числа учасників АТО.

«Але у цій справі найголовніше – увага, яка надається, насамперед, представниками таких громадських організацій», - резюмував Віктор Коваленко.

Окрім того, учасники зустрічі мали можливість задати нагальні питання директору Департаменту соціального захисту населення Юрію Шпаразі. У ході свого візиту на Харківщину представники громадських організацій сімей загиблих учасників антитерористичної операції також відвідали Алею слави загиблим героям АТО на 18 кладовищі, де відбувся молебен.

IMG_7067
IMG_7070
IMG_7081
IMG_7072
IMG_7069
IMG_7079
IMG_7075
IMG_7073
IMG_7074
IMG_7076
IMG_7080
IMG_7071
IMG_7068

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я