Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у прес-центрі  Будинку рад зустрівся з представниками громадських організацій сімей загиблих учасників АТО з різних областей України.

«Тема дуже болюча. І добре, що в нас є ініціативні громадяни, що згуртовуються навколо цієї проблеми, -  зазначив перший заступник голови облради, звертаючись до  представників громадських організацій. - Наразі в області - 267 членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції. Обласна рада робить усе, аби надавати їм необхідну допомогу та забезпечити гідний рівень життя».

Так, за його словами, цього року з обласного бюджету чотирнадцятьом членам сімей загиблих надано одноразову грошову допомогу на суму 95тис. грн. Окрім того, Програмою соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки, за рахунок коштів обласного бюджету передбачено санаторно-курортне лікування членів сімей загиблих ветеранів війни з числа учасників АТО.

«Але у цій справі найголовніше – увага, яка надається, насамперед, представниками таких громадських організацій», - резюмував Віктор Коваленко.

Окрім того, учасники зустрічі мали можливість задати нагальні питання директору Департаменту соціального захисту населення Юрію Шпаразі. У ході свого візиту на Харківщину представники громадських організацій сімей загиблих учасників антитерористичної операції також відвідали Алею слави загиблим героям АТО на 18 кладовищі, де відбувся молебен.

IMG_7067
IMG_7070
IMG_7081
IMG_7072
IMG_7069
IMG_7079
IMG_7075
IMG_7073
IMG_7074
IMG_7076
IMG_7080
IMG_7071
IMG_7068

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП