До Великопольського воєводства Республіки Польща відбула з навчальним візитом делегація Харківської області. З 10 по 16 червня вона навчатиметься розвитку сільських територій, аграрному самоврядуванню та консультуванню, підтримці підприємництва у сільській місцевості.

Харківщину представляють голова постійної комісії облради з питань бюджету Людмила Немикіна, начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних відносин виконавчого апарату облради Олена Кулик, депутати облради, керівники об’єднаних громад та районів, викладачі вищих навчальних закладів та представники громадських організацій.

Сьогодні делегація області побувала в регіональному Великопольському офісі Агентства з реконструкції та модернізації сільського господарства, де група товаровиробників була представлена як інструмент підтримки сільського господарства.

В офісі Маршалека Великопольського регіону делегація ознайомилася із заходами програми «Відродження Великопольських сільських територій протягом 2013-2020 років». Предметно зупинялися на питаннях традиційної продукції, конкурсі «Великопольський фермер року», сільського туризму, операційної програми рибного господарства та екології моря.

В рамках візиту до Польщі представники Харківщини також відвідають Великопольську аграрну палату та Великопольський центр аграрного консультування, де дізнаються про засади діяльності цих структур щодо аграрного самоврядування та консультування.

Крім того, буде проведено семінар від Асоціації великопольських муніципалітетів та округів з підготовки інвестиційних пропозицій; організовано зустріч з групою виробників Amazis, візит до фермерів та групи виробників овочів.

Навчальна поїздка представників Харківщини до Республіки Польща здійснюється за програмою «Рівний - рівному» в рамках робочої групи «Комітет регіонів - Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я