Шановні співробітники Національної поліції Харківської області! Вітаю вас із професійним святом!

Ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій мешканців Харківщини, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві.  Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни.

Як усі сфери суспільного життя у країні, Національна поліція сьогодні реформується. І мешканці Харківщини помічають ці зміни у регіональному вимірі. Адже реалізуються нові форми та методи роботи, зокрема, створено Центр координації поліції, запроваджена система керування нарядами з використанням геопозиціювання. Активно використовується міжнародний досвід діяльності поліції.

Харківська обласна рада спільно з регіональним управлінням поліції працює над виконанням низки програм, спрямованих на попередження та протидію злочинності. Головні пріоритети цієї координації - стабілізація криміногенної ситуації в області, мінімізація загроз публічної безпеки, зменшення побутових, економічних та посадових злочинів, усунення загроз на дорозі.

У день професійного свята, дорогі поліцейські, бажаю вам миру, добробуту та нових досягнень! Нехай докладені зусилля винагороджуються повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я й благополуччя стануть непохитною основою подальших успіхів!


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я