Шановні співробітники Національної поліції Харківської області! Вітаю вас із професійним святом!

Ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій мешканців Харківщини, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві.  Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни.

Як усі сфери суспільного життя у країні, Національна поліція сьогодні реформується. І мешканці Харківщини помічають ці зміни у регіональному вимірі. Адже реалізуються нові форми та методи роботи, зокрема, створено Центр координації поліції, запроваджена система керування нарядами з використанням геопозиціювання. Активно використовується міжнародний досвід діяльності поліції.

Харківська обласна рада спільно з регіональним управлінням поліції працює над виконанням низки програм, спрямованих на попередження та протидію злочинності. Головні пріоритети цієї координації - стабілізація криміногенної ситуації в області, мінімізація загроз публічної безпеки, зменшення побутових, економічних та посадових злочинів, усунення загроз на дорозі.

У день професійного свята, дорогі поліцейські, бажаю вам миру, добробуту та нових досягнень! Нехай докладені зусилля винагороджуються повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я й благополуччя стануть непохитною основою подальших успіхів!


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП