Харківська обласна рада висловлює щирі співчуття у зв’язку зі смертю Почесного громадянина Харківської області, депутата обласної ради дванадцяти скликань, народного депутата кількох скликань Мисніченка Владіслава Петровича. 

Громадянська панахида відбудеться 17 квітня 2019 року з 11 до 12.00 у Палаці культури Головного управління Національної Поліції в Харківській області (м. Харків, вул. Жон Мироносиць, 13).

Днями Владіслав Петрович відзначив 90-річчя. На цьому його доля невблаганно зупинила свій рух, і сьогодні ми з глибоким смутком пишемо про Владіслава Петровича, як про видатну постать, яка десятиріччями керувала Харківщиною, творила її історію, але яка, на превеликий жаль, вже ніколи не буде частиною сьогодення нашого краю.

Масштаб постаті Владіслава Петровича і його вклад у розбудову Харківщини у повній мірі буде оцінений, ймовірно, не сучасниками. Але втрата, якої зазнали з цією страшною звісткою рідні і друзі, торкнулася гострим болем кожного серця. Адже не стало людини доброї і щирої, простої і світлої, розумної і досвідченої.

У наших силах сьогодні - берегти про Владіслава Петровича теплі спогади: доки житиме згадка про нього, доти він буде з нами поруч. Хай витримка і душевна міць будуть з кожним, для кого смерть Владіслава Петровича Мисніченка стала гіркою втратою.

Світла йому пам’ять!

З глибокою скорботою,

Сергій Чернов,

депутати Харківської
обласної ради


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я