Під час сьогоднішньої поїздки на Красноградщину голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у Божественній літургії, що відбулася у храмі Луки Кримського, розташованого на території Красноградської центральної районної лікарні.

Настоятелі  храму зазначили, що він став прекрасною перлиною Краснограда та подякували Сергію Чернову за сприяння у будівництві храму.

«Отець Миколай мріяв давно побудувати цей храм й об’єднавши навколо себе людей, він зробив дуже важливу справу не тільки для цього лікарняного комплексу, а й для всього міста. Нам це вдалося, створити храм разом. Хай він служить людям і усім допомагає, хай кожен тут віднайде віру. Нехай же ця церква надихає медичних працівників і приносить духовне заспокоєння тим, хто змушений звертатися в лікарню за допомогою», - сказав голова обласної ради, звертаючись до настоятелів та прихожан.

На честь свята в храм сьогодні прибули мощі Києво-Печерських святих, святого Миколая Чудотворця, святого Андрія Первозваного, святого Лазаря Чотириденного, святого Георгія Побідоносця та інших.

«Коли ми закладали перший камінь, не вірилося, що тут буде зведено цей красивий храм, освячений на честь святителя Луки, який в світі був лікарем і дуже багатьом людям врятував життя і здоров'я», -  додав Сергій Чернов.

Він також  зазначив, що приємно бачити, як територія центральної районної лікарні реконструюється, відновлюється та стає кращою. Так, наразі йде ремонт інфекційного відділення, на який на останній сесії обласної ради з бюджету було виділено 6,5 млн грн, загалом на його відновлення виділено вже 11 млн грн.

Інспектуючи хід ремонтних робіт у інфекційному відділенні лікарні, що продовжуються з осені, Сергій Чернов попросив будівельників збільшити темпи ремонту.

«Впевнений, що інфекційне відділення цього року буде повністю відновлене та сучасно обладнане й стане саме таким, яким потрібне красноградцям. Цьогоріч також розпочнеться реконструкція, за рахунок виділених з Державного фонду регіонального розвитку 18 мільйонів гривень, лікарні імені Шиндлера, де облаштують хоспіс», - розповів очільник обласної ради.

Довідково. Будівництво каплиці-храму святителя Луки, архієпископа Кримського (Войно-Ясенецького) на території Красноградської районної лікарні було розпочато в квітні 2012 року.  Церемонію освячення збудованого храму провели у 2016 році.

IMG_9143
IMG_9075
IMG_9086
IMG_9089
IMG_9103
IMG_9113
IMG_9107
IMG_9119
IMG_9130
IMG_9099
IMG_9139
IMG_9151

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я