Урочисте відкриття Красноградського інклюзивно-ресурсного центру відбулося сьогодні за участі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

За словами директора закладу Тетяни Калюжної, послугами центру охоплено 72 дитини району із різними нозологіями: інтелектуальні порушення, порушення мовлення, опорно-рухового апарату, психо-фізичного розвитку, розлади аутистичного спектру.

«У 2018 році було зроблено капітальний ремонт приміщення. Цьогоріч - виконана глобальна робота. Було закуплене дидактичне обладнання та для залу ЛФК й сенсорної кімнати,  наукові посібники. Заклад готовий та оснащений, щоб у повній мірі надавати повноцінні корекційні послуги дітям з особливими потребами», - зазначає Тетяна Калюжна.

«Красноградський інклюзивно-ресурсний центр став 31 закладом такого типу на Харківщині, що надає додаткові освітні послуги дітям. В області близько шестисот діток мають особливі потреби, з них біля сімдесяти - у Красноградському районі. - підкреслив Сергій Чернов. -  Це дуже важлива справа, яку ми будемо продовжувати і залучати до неї фахівців. Чим раніше з дитиною, яка має особливі потреби, починають займатися фахівці, тим скоріше покращиться її стан, або ж наступить одужання».

Як він зауважив, на капітальний ремонт закладу з районного бюджету було направлено понад 1,5 млн грн, а з обласного бюджету із співфінансуванням з держбюджету, виділено 2,4 млн грн на придбання спеціалізованого автобусу.

«Цьогоріч нові автобуси також отримають на Лозівщині, Зачепилівщині й багатьох інших районах області. Кошти на їх придбання були виділені у ході останнього пленарного засідання сесії обласної ради. Ми розуміємо, що це необхідно, тож робота у цьому напрямку й надалі буде продовжуватися», - сказав голова обласної ради.

IMG_9360
IMG_9169
IMG_9178
IMG_9198
IMG_9241
IMG_9209
IMG_9247
IMG_9264
IMG_9269
IMG_9319
IMG_9333
IMG_9331
IMG_9336
IMG_9365
IMG_9382
IMG_9390

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я