Перебуваючи сьогодні на Красноградщині, Сергій Чернов ознайомився з капітальним ремонтом каналізаційного напірного колектору зони дії КНС №3 в селі Наталине.

На території Наталинської сільської ради завершено комплекс ремонтних робіт в результаті яких, проведено заміну 802 метрів аварійної частини каналізаційної системи очисних споруд. З обласного бюджету для цього було спрямовано 6 млн грн, а також 5 млн грн виділила на роботи Наталинська ОТГ.

Директор Красноградського водоканалу Микола Дубина розповів, що відновлений колектор прокладено у дві нитки – робочу та резервну, методом горизонтального спрямованого буріння через складні геологічні умови.

«Каналізаційний напірний колектор проходить під річкою Берестова й у болотистій місцевості, що не давало можливості провести всі необхідні роботи звичайним методом і тому було прийнято рішення в проекті застосувати горизонтальне буріння, – повідомив Микола Дубина. – Ця технологія дозволила нам зберегти екологічне середовище місцевості, вирішити низку технічних та економічних проблем на майбутнє».

У ході проведених ремонтних робіт замінено фізично зношений сталевий каналізаційний колектор діаметром 273 мм на трубопровід діаметром 280 мм і товщиною стінки 25,4 типу Мультипайп IV з посиленого поліетилену. За словами директора Красноградського водоканалу, експлуатаційний строк поліетиленового трубопроводу понад сорок років, до того ж, зменшує споживання електроенергії насосним обладнанням.

На Красноградщині успішно подолали екологічний виклик, що за словами Сергія Чернова провокував значну соціальну напругу через постійні прориви водогону. Також він зазначив, що всі необхідні матеріали для ремонту Наталинського каналізаційного напірного колектору відповідають вимогам міцності, надійності та довговічності.

«Усі жителі краю мають отримати належні санітарно-побутові умови. Переконаний, що для мешканців Наталино на найближчі десятиліття проблеми поривів та потрапляння неочищених стічних вод у ґрунт і водні об’єкти вирішено, – наголосив Сергій Чернов. – Безумовно, все одразу зробити неможливо, але ми намагаймося всі гострі питання, що виникають на Красноградщині вирішувати в найкоротший термін».

IMG_7006
IMG_7099
IMG_7101
IMG_7022
IMG_7035
IMG_7109
IMG_7054
IMG_6993
IMG_7150
IMG_7117

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я