Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов оглянув хід будівництва спортивної зали НВК №3 та реконструкцію кабельних мереж на території Красноградського ФОКу.

Так, на проведення реконструкцій закладів освіти у Красноградському районі цьогоріч з обласного бюджету виділено 5 млн 584 тис грн. З них на будівництво спортивної зали Красноградського навчально-виховного комплексу №3  –  5 млн грн. Наразі виконано 30% від запланованих робіт. Закінчити ремонтні роботи планують до 31 грудня 2020 року.

«Будівництво спортивної зали у НВК №3, йде повним ходом. Роботи вже виконані на суму понад 1,5 млн об’ємом понад 30%. Є завдання, доки стоїть відповідна погода збудувати каркас та накриття, а у наступному році вже продовжити роботи. Зала буде з’єднуватися зі школою переходом, у ній можна буде займатися усіма видами спорту дітям у комфорті.  Хочу також зазначити, що третя школа останнім часом зазнала значних змін на краще, стала більш сучасною», – повідомив Сергій Чернов.

На реконструкцію кабельних мереж 0,4-10 кВт на території ФОКа Красноградської ДЮСШ направили 584,3 тис грн.

«Для красноградців також останнім часом було важливим питання – чому роботи на найбільшому й найсучаснішому Красноградському фізкультурно-оздоровчому комплексі завершилися у лютому, але до цих пір там не проходять заняття.  Тож сьогодні я ще раз подивився на виконані роботи, зокрема з благоустрою прилеглої території. Мене запевнили, що з понеділка там розпочнуть роботу спортивні секції для дітей і дорослих, все необхідне для цього вже зроблено», – зазначив очільник обласної ради.

На його думку, завдяки цим будівництвам, Красноград стане спортивним центром області, у якому проводитимуться спортивні змагання різних рівнів та видів спорту.

IMG_7167
IMG_7199
IMG_7195
IMG_7206
IMG_7222
IMG_7225
IMG_7232
IMG_7234
IMG_7239
IMG_7242
IMG_7257
IMG_7264
IMG_7261
IMG_7272
IMG_7267
IMG_7293
IMG_7296
IMG_7287
IMG_7312

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я