Відвідуючи Красноградську центральну районну лікарню, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився з ходом ремонтних робіт в будівлі інфекційного корпусу, а також зустрівся з медичним персоналом, проектувальниками та будівельниками.

За словами головного лікаря медичного закладу Олександра Колодяжного, капітальний ремонт приміщень та утеплення будівлі інфекційного корпусу триває з 2018 року. Усі роботи ведуться згідно з графіком. Загальна кошторисна вартість реконструкції складає 14 млн 787,758 тис грн, минулоріч було використано 2 млн 454,389 тис грн.

«Станом на сьогоднішній день повністю замінено систему водопостачання, каналізації, електропроводку. Проведено капітальний ремонт системи опалення та вентиляції. Завезено ліжка, шафи, столи, інші меблі та устаткування», – повідомив Олександр Колодяжний.

Як зазначив Сергій Чернов, інфекційне відділення Красноградської районної лікарні давно потребувало відновлення, оскільки не відповідало сучасним вимогам. Тому, Харківська обласна рада приділила особливу увагу цьому питанню. Так, на ХХ сесії депутати прийняли рішення виділити 11 млн грн з обласного бюджету на ремонтні роботи.

«Наразі повністю завершено капітальний ремонт другого поверху відділення, де можуть проходити лікування 20 пацієнтів. В цілому інфекційне відділення розраховано на 30 місць, – розповів Сергій Чернов. – До того ж, повним ходом продовжується ремонт на першому поверсі, разом із тим, зовнішні роботи по теплоізоляції. Найближчим часом це буде сучасна, тепла й охайна будівля, комфортна як для пацієнтів, так і для персоналу медичного закладу».

IMG_7321
IMG_7328
IMG_7326
IMG_7336
IMG_7338
IMG_7341
IMG_7345
IMG_7361
IMG_7372

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я