12 жовтня в Золочеві відбудеться масштабний Ярмарок здоров’я. Протягом заходу мешканці та гості міста зможуть поспілкуватися із сімейними лікарями, проконсультуватися з вузькими спеціалістами, пройти експрес-діагностику та максимально сфокусуватися на стані свого здоров’я.

Головна ідея Ярмарку – створити майданчик для спілкування сімейних лікарів та профільних фахівців з місцевими жителями, а також звернути їхню увагу на профілактику захворювань, необхідність вакцинації та дотримання здорового способу життя.

Гості Ярмарку зможуть поспілкуватися з сімейними лікарями, отримати консультації лікарів – вузьких спеціалістів (кардіолога, онколога, ендокринолога, офтальмолога), пройти експрес-діагностику у виїзній амбулаторії (виміряти тиск, зробити аналіз крові та УЗД) та отримати від експертів корисну інформацію про медичну реформу.

Також у рамках заходу працюватимуть різноманітні інтерактивні діагностичні локації, зокрема зони раннього дитячого розвитку, дитяча гра «Плюшевий лікар», отримання навичок невідкладної допомоги тощо.

Крім того, відвідувачі матимуть шанс зробити фото на згадку про «найкращий день року» в фотозоні «Лікар ХХІ століття» та зможуть випробувати свої сили у спортивних змагання «Здорова родина – запорука здоров’я нації».

Ярмарок здоров’я відкриється 12 жовтня о 10:00 в спорткомплексі м. Золочів по вул. 8 Березня, будинок №5 та триватиме до 15:00. Вхід вільний.

Програма:

10:00 – Відкриття ярмарку;

10:05 – 15:00 Майстер-класи, спілкування, діагностування від спеціалістів на локаціях «Майстерні здоров’я»;

10:30 – 14:00 Гра для дітей «Плюшевий лікар»;

11:40 –14:30 Майстер-клас «Здорова нація - майбутнє України».

12:00 –13:00 Сімейні змагання – веселі старти «Мамо, тато, я – здорова сім’я»;

13:00 –14:00 Година дитячого дозвілля. Спортивні змагання;

14:30 – 14:55 Круглий стіл/підведення підсумків «Реформа починається з тебе» для учасників ярмарку (сімейні лікарі, фахівці, координатори проєкту). Вручення сертифікатів учасникам ярмарку.

Довідково:

Ярмарок здоров’я – частина проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», що реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Проєкт реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Проєкт створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні грантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я