Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко у Будинку рад провів зустріч із науковцями Таньцзіньського адміністративного інституту Китайської Народної Республіки, що прибули до Харківщини на чолі з віце-президентом  інституту Сюй Чжун.

В обговоренні питань щодо стану та перспектив співпраці між Харківщиною та Китайською Народною Республікою взяли участь директор Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Людмила Бєлова, викладачі вишу та профільні фахівці регіону.

Під час зустрічі, Віктор Коваленко окреслив економічні успіхи Харківщини. Зокрема наголосив, що область є центром міжнародного співробітництва в Україні. «За останні три роки було проведено більше шестисот зустрічей із іноземними делегаціями. Це свідчить про те, що ми є цікавим регіоном для міжнародних партнерів», – сказав перший заступник голови обласної ради.

Говорили й про темпи росту у галузі промисловості, так за останні три роки в області обсяги виробництва зросли на 36%, що свідчить про значний потенціал та попит, як внутрішньому, так і зовнішньому ринків. Харківська продукція експортується в Америку, Європу та чверть потрапляє до країн Азії, зокрема Китаю.

«Наше місто Тяньцзінь – є одним із лідерів по соціально-економічному розвитку в Китаї займаючи п’яте місце, як і ваш регіон – в першій четвірці Україні. У нас багато спільного, і міжрегіональна співпраця дасть позитивні результати обом сторонам», – сказав Сюй Чжун.

Також, науковців Тяньцзіньського адміністративного інституту цікавили шляхи налагодження співпраці між органами влади та вищими навчальними закладами. Сюй Чжун наголосив, що найбільш перспективним напрямками, крім економічного співробітництва є взаємодія в освітній та культурній сферах.

Директор ХарРІ НАДУ Людмила Бєлова розповіла про ключові завдання закладу, підкресливши, що інститут сьогодні – це сучасний навчально–науковий комплекс, якому за масштабами i специфікою діяльності немає аналогів у Східному регіоні України.

«Ми iнтенсивно розвиваємося, постійно вдосконалюємо i розширюємо систему навчально–науково–методичних послуг, завойовуючи все більше визнання серед широкої громадськості. – розповіла Людмила Бєлова. – Крім того, наш заклад долучається до підготовки стратегії Харківської області до 2027 року».

На завершення зустрічі, Віктор Коваленко зазначив, що Харківщина зацікавлена розвивати не тільки освітні та культурні зв’язки з китайськими партнерами, а й пропонувати нові проєкти та форми взаємодії.

IMG_8222
IMG_8214
IMG_8255
IMG_8249
IMG_8239
IMG_8217
IMG_8247
IMG_8223
IMG_8246
IMG_8228
IMG_8251
IMG_8263
IMG_8306
IMG_8324

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я