Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова Харківської обласної федерації футболу Віктор Коваленко на легкоатлетичному манежі «Динамо» урочисто відкрив традиційний восьмий турнір з дзюдо серед юніорів, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Володимира Кисіля.

Понад сотня спортсменів-дзюдоїстів хлопців та дівчат 2005-2006, 2007-2008 років народження, сьогодні зібралися на легкоатлетичному манежі «Динамо», щоб підтвердити свою майстерність та віддати шану поваги воїну-інтернаціоналісту Володимиру Кисілю.

Під час урочистої церемонії відкриття змагань, перший заступник голови обласної ради привітав юних спортсменів, тренерів та вболівальників, а також побажав дзюдоїстам вдалого виступу, безкомпромісної боротьби та перемоги.

«Не з чуток знаю, що дзюдо виховує самоорганізованість, цілеспрямованість, дисципліну. Колись, я теж захищав присвоєння кваліфікаційного ступеню «Майстра спорту» з дзюдо, – наголосив Віктор Коваленко. – Стати переможцями зможуть одиниці, тому участю у цих змаганнях я бажаю всім зарядитися для успішних виступів на інших турнірах».

Попереду дзюдоїстів очікують насичені два дня змагань, на яких вони демонструватимуть свою витримку та уміння. Для юних учасників турніру, дзюдо – це не просто бойове мистецтво, а життєва філософія.

Володимир Олександрович Кисіль – народився 12 вересня 1965 року в місті Харкові. У 1984-1986 роках служив в Афганістані. Навчався в Харківському автомобільно-дорожньому інституті. Працював у Державному інституті інженерно-технічних випробувань, на Харківській митниці, займався підприємництвом. Брав активну участь у громадському житті міста, ветеранському русі воїнів-афганців. Кандидат у майстри спорту з дзюдо.

IMG_8385
IMG_8345
IMG_8362
IMG_8341
IMG_8372
IMG_8392
IMG_8365
IMG_8401
IMG_8343
IMG_8381
IMG_8397
IMG_8396
IMG_8404
IMG_8462
IMG_8450
IMG_8424
IMG_8455
IMG_8437

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я