Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи сьогодні у Лозівському районі, взяв участь в урочистому відкритті виставкової зали Лозівської дитячої художної школи після реконструкції.

З 1975 року успішно функціонує Лозівська дитяча художня школа, яка, зростила майже тисячу вихованців. Сьогодні заклад, який наступного року відзначить  сорокап’ятирічний ювілей виховує творчу молодь, допомагає їй розкрити свій талант та реалізувати себе у мистецтві. Наразі у школы займається 140 дітей та підлітків – віком від 6 до 16 років.

Під час урочистого заходу очільник обласної ради привітав творців мистецтва. «За майже півстоліття змінилося не одне покоління учнів, багато хто саме тут знайшов своє признання та зробив перші кроки у кар’єрах художників, архітекторів, викладачів і зараз працює на благо рідного краю та своєї держави, – сказав Сергій Чернов. – Переконаний, що інтелект, наснага, почуття прекрасного та педагогічний талант наставників та керівництва школи передаються їхнім вихованцям, які здобували перемоги на регіональних конкурсах, зробили  рідну Лозівщину відомою у Франції, Чехії, Швейцарії».

Також Сергій Чернов, запевнив громаду, що масштабна реконструкція будівлі художньої школи буде активно продовжуватися. Тому, окрім капітального ремонту та облаштування виставкової зали, цьогоріч у обласній програмі соціально-економічного розвитку передбачено понад 1 млн грн для утеплення зовнішніх стін школи.

Приміщення, у якому розташована художня школа, збудоване ще у далекому 1913 році. Загальна площа – 1160,5 м2. Заклад має вісім кабінетів для проведення навчальних занять, вчительську, приміщення для збереження методичного фонду й актову залу. За словами голови обласної ради, «фактично це одна із найбільших художніх шкіл на Харківщині, де вкрай терміново потрібно було створювати гідні умови для її вихованців».

«Безумовно, для того, щоб робити значні успіхи, заняття мають проходити у комфортних для дітей та їх вчителів умовах. Отже вітаю ініціативну групу з перемогою у конкурсі «Разом в майбутнє» та успішною реалізацією проекту. Ви зробили велику справу. Звісно, такому навчальному закладу потрібна виставкова зала належного рівня, щоб експонувати роботи своїх обдарованих вихованців, а також приймати виставки інших митців. Тож, ця подія має значення для всього міста», – підкреслив Сергій Чернов.

IMG_0097
IMG_0039
IMG_0027
IMG_0003
IMG_0036
IMG_0024
IMG_9898
IMG_0058
IMG_0034
IMG_0068
IMG_0072
IMG_0077
IMG_0075
IMG_0078
IMG_0081
IMG_0083
IMG_0089
IMG_0107
IMG_9947
IMG_9905
IMG_9920
IMG_9930
IMG_9945
IMG_9955
IMG_9963
IMG_9993

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я