Із ремонтом Південного каналізаційного колектора у Лозовій, який наближається до фіналу ознайомився голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. На екстрену реконструкцію майже трьохкілометрової ділянки направлено 28 млн грн обласного фінансування.

За словами Лозівського міського голови Сергія Зеленського, в об’єднаній територіальній громаді проводяться роботи більш ніж на 63 об’єктах. Це ремонти поточні та капітальні, реконструкції. Половина з цих проектів за рахунок обласного та державного бюджетів.

Зокрема, голова обласної ради оглянув роботи, що ведуться на четвертому мікрорайоні біля Лозівського вищого коледжу мистецтв, а саме Південного колектору. Його протяжність складає 2,8 кілометра. На повну реконструкцію з обласного бюджету виділено понад 28 мільйонів гривень.

«Критична ситуація, котра сталася у березні минулого року потребувала вкрай швидкого вирішення. Чисельні обвали на Південному каналізаційному колекторі лишили 45-ти тисячне населення мікрорайонів Лозової від водопостачання – це вилилося майже екологічною катастрофою для громади», – розповів міський голова.

Нові труби прокладено на трасі протяжністю майже три кілометри. Залучені обласні бюджетні кошти склали 90%, за рахунок екологічного фонду, та решта – 10% місцеві. Зараз закінчуються роботи по укладці труб на останньому відрізку, триває благоустрій території, по якій проходить Південна каналізаційна траса.

Що стосується самого вищого коледжу мистецтв, то наразі у закладі відновлено водопостачання та водовідведення за рахунок обласного бюджету на суму 2 млн грн. Минулого року повністю виконані роботи по теплозабезпеченню.

До того ж, Сергій Чернов обіцяв посприяти у виділенні коштів для заміни вікон у вищому коледжі мистецтв. За попередніми підрахунками, для того, щоб забезпечити абсолютні комфорті умови для навчання та проживання у гуртожитку закладу потрібно близько 4 млн грн для заміни майже тисячі вікон.

IMG_0132
IMG_0116
IMG_0120
IMG_0119
IMG_0128
IMG_0135
IMG_0140
IMG_0142
IMG_0154
IMG_0165

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я