Начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олена Кулик під час робочої поїздки до Шевченківського району взяла участь у круглому столі з сільськими головами громади.

На порядку денному – надання методологічної допомоги та цьогорічні зміни в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». За словами Олени Кулик, Шевченківський район за вісім років існування проекту подав до участі у конкурсі 92 проєктні заявки, з яких переможцями стали 30 мініпроєктів.

«Успішна реалізація ініціатив ще раз доводить готовність мешканців краю своїми руками робити власне майбутнє. Лише у 2019 році у районі впроваджено сім мініпроєктів на загальну суму майже в 2 млн грн», – розповіла вона.

Начальник управління з питань місцевого самоврядування облради також повідомила присутнім, що цьогоріч під час розглядання проєктів особлива увага приділятиметься якості підготовлених заявок, а перевага віддаватиметься інноваційній складовій.

«Необхідно відходити від шаблонної реалізації ініціатив громад, подивитися на існуючі можливості свіжим поглядом та обов’язково гарантувати співфінансування на місцях», – наголосила Олена Кулик

Окрім того, вона подякувала громаді Шевченківського району за наполегливість та впевнені кроки до гармонійного розвитку, підкресливши, що лише злагоджена щоденна праця, ініціатива та енергія всіх без винятку буде вести Харківщину до успішного європейського майбутнього.

IMG_6987
IMG_6986
IMG_6988

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я