Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди 215 річниці відкриття ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

Від імені Харківської обласної ради вітаю професорсько-викладацький корпус, студентів і випускників Харківського національного університету імені Василя Назаровича Каразіна з 215 річницею славетної альма-матер Слобожанщини, одного зі старіших університетів Східної Європи.

Відкриття університету в Харкові стало поворотним пунктом в історії регіону, як потужний імпульс для економічного, промислового та культурного розвитку краю. Тож, ми без перебільшення можемо сказати, що у далекому 1805 році з появленням Харківського університету на Слобожанщині розпочалася нова доба, яка триває до сьогодні.

Перетнувши двовіковий рубіж своєї історії, Харківський національний університет імені Каразіна є сучасним науковим і навчальним закладом, який впевнено дивиться у майбутнє у глобальному світі, де стрімко розвивається наука, а знання стали головним капіталом. Щороку університет посідає вищі місця в рейтингу вітчизняних вузів і входить до числа найбільш авторитетних академічних установ світу.

Харківська обласна рада підтримує дружні й партнерські стосунки із Харківським національним університетом імені Каразіна – наші депутати беруть активну участь в роботі чисельних науково-практичних конференцій які проходять в стінах університету, у свою чергу, ми знаємо, що завжди можемо розраховувати на компетентну консультативно-дорадчу допомогу і підтримку від фахівців університету.

Впевнений, що й у подальшому ми знайдемо нові простори для взаємовигідної співпраці на благо Харківщини. Від депутатського корпусу Харківської обласної ради бажаю університету нових вагомих здобутків, миру, успіху і процвітання.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я