За участю заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку.

В ході засідання депутати розглянули питання про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки, а також ознайомилися із переліком об’єктів будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг області, які у 2020 році пропонується для фінансування з державного бюджету.

За словами директора ДП «Дороги Харківщини» Ігоря Турченка, завдяки результатам виконаних робіт та застосування системи ProZorro за 2019 рік було отримано додаткову економію коштів у розмірі 18 млн грн.

«Державним підприємством у минулому році було отримано субвенцію на дороги місцевого значення у сумі 818 млн грн, сума економії склала понад 86 млн грн. Загалом по України це один із найкращих показників, так як в середньому економія в регіонах складала не більше 2-3%», – повідомив Ігор Турченко.

Що стосується переліку автомобільних доріг, які будуть будуватися у 2020 році він на 85% складається з тих же доріг, які ремонтувались відповідно до Програми протягом 2018-2019 років. Обстеження проведено всіх 7 тис 328 км доріг області.

«Будемо далі йти по маршрутному принципу формування переліку, що був погоджений з усіма главами об’єднаних територіальних громад та головами районних рад, райдержадміністраціями, – розповів він. – Хочу відразу наголосити, що райони, які не увійшли до переліку ремонту автомобільних доріг з поточного ремонту, будуть профінансовані за рахунок цьогорічної субвенції та завдяки економії коштів, це такі райони як: Близнюківський, Барвінківський, Зачепилівський, Кегичівський, Первомайський. Взагалі на даний час лише п’ятьом областям в Україні погодили перелік ремонту автомобільних доріг с поточного ремонту – Харківській, Дніпропетровській, Хмельницькій, Одеській та Рівненській».

IMG_7590
IMG_7619
IMG_7616
IMG_7587
IMG_7573
IMG_7595
IMG_7586
IMG_7583
IMG_7581
IMG_7608
IMG_7613
IMG_7572

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я