В ході постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко поінформував депутатів про стан виконання робіт з ремонту і експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Харківської області, які у 2020 році пропонуються для фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету. Участь у засіданні взяв голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

За його словами, «визначення підрядних організацій на виконання ремонтних робіт через систему PROZORRO дає змогу зекономити понад 69 млн грн та спрямувати зазначені кошти на проведення додаткових ремонтів».

Станом на сьогодні на 7 об’єктах поточного середнього ремонту з 24 затверджених роботи вже виконано, на 10 – розпочато. Відновлено 12,4 км дорожнього покриття, а саме на автошляхах:

  • Валки – Пархомівка, відремонтовано 1,95 км;
  • Богодухів – Валки – Нова Водолага, протяжність ремонту 1,26 км;
  • Валки – Нова Водолага, протяжність ремонту 2,74 км;
  • Куп’янськ – Кругляківка, відремонтовано 1,6 км;
  • Садове – Катеринівка, протяжність ремонту 2,2 км;
  • під’їзд до смт Високий, відремонтовано 1,53 км;
  • під’їзд до села Благодатне, протяжність ремонту 1,1 км.

Загальна протяжність ділянок місцевих автодоріг, яку заплановано відновити в поточному році, становить 76 км, а в комплексі із заходами з експлуатаційного утримання автодоріг (ямковий ремонт) це дасть можливість привести дорожнє покриття до експлуатаційного стану та забезпечити безаварійний проїзд автомобільних доріг, включених до плану ремонтів, загальна протяжність яких складає 476,8 км.

Як повідомив керівник підприємства «Дороги Харківщини», до планів робіт у 2020 році, включено та вже розпочато відновлювальні роботи штучних споруд (мостів, шляхопроводів, водоперепускних труб) на автодорогах.

Виконання робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту на 79 затверджених об’єктах комунальної власності, які мають важливе соціально-економічне значення для розвитку територіальних громад області  здійснюється відповідно до узгоджених планів. Наразі рівень виконання робіт становить 40% , тож установлені терміни витримуються.

IMG_1067
IMG_1092
IMG_1090
IMG_1076
IMG_1087
IMG_1056
IMG_1128
IMG_1061
IMG_1060
IMG_1077
IMG_1066
IMG_1104
IMG_1115
IMG_1118
IMG_1044

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я