Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем молоді.

Вітаю молодь Харківщини зі святом юності, енергії та оптимізму!

Молодість – неповторний час у житті кожної людини, коли вона сповнена бажання діяти, дивувати світ нестандартними рішеннями. Ініціативність, наполегливість, рішучість, творчість, жага до знань – якості, притаманні молоді, завдяки яким реалізуються сміливі проєкти.

Це свято сповнене позитивною енергією, оптимізмом і спрагою до життя. У цей день кожен із нас, незважаючи на вік, відчуває в собі величезний резерв творчої наснаги, будує далекосяжні плани і вірить, що все омріяне неодмінно здійсниться.

Молодь Слобожанщини – це беззаперечна гордість і надія рідного краю. З нею ми уособлюємо майбутнє, пов’язуючи сподівання на те, що на зміну старшому поколінню прийдуть енергійні юнаки та дівчата, які створюють імпульс для розвитку науки, економіки, культури та спорту.

Сьогодні як ніколи затребувані компетентність, мобільність, здатність робити неординарні, але рішучі кроки – все те, чим володіє сучасні молоді люди. Саме вам пощастило жити в такий час, коли особистість має повну свободу реалізовувати свій інтелектуальний і творчий потенціал.

Тож завдяки незгасному запалу й цілеспрямованості молоді, її впевненості у власних силах, новим ідеям і оригінальному погляду будується Харківщина нової доби. Щиро бажаю молодим людям йти стежиною життя з гордо піднятою головою та наполегливо працювати задля досягнення встановленої мети. Зичу щасливої долі та сердечно вітаю зі святом!


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я