Перебуваючи сьогодні у комунальному закладі «Харківський професійний коледж спортивного профілю» Харківської обласної ради, очільник облради Сергій Чернов відзначив майстра спорту, заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Валерія Нікуліна, вручивши йому «Слобожанську славу».

Спортсмен удостоєний високої нагороди за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток важкої атлетики та з нагоди 60-річчя з дня народження.

«Від імені депутатського корпусу висловлюю щиру подяку за особистий внесок у розвиток Слобожанщини. Ваші професійні досягнення мають велике значення для формування позитивного іміджу області. Пишаємося вашими успіхами, шановний Валерію Миколайовичу, – відзначив Сергій Чернов. – Своїм особистим прикладом і копіткою роботою ви виховуєте перспективних спортсменів, які завдяки вашій внутрішній силі, таланту і енергії досягають високих результатів та успішно позиціонують себе як на престижних обласних і всеукраїнських змаганнях, так і за межами країни».

Привітати професіонала високого класу, видатного тренера та наставника з шістдесятирічним ювілеєм приїхали талановиті спортсмени, серед яких чемпіони Олімпійських Ігор, багаторазові переможці і призери чемпіонатів світу і Європи, викладачі й вихованці коледжу тощо.

Відділення важкої атлетики було відкрито у Харківському професійному коледжі спортивного профілю у вересні 1991 року саме за ініціативи Валерія Нікуліна – майстра спорту, заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України.

За майже тридцять років самовідданої праці Валерій Нікулін підготував Чемпіона ХХХ Олімпійських ігор 2012 р. у Лондоні, 19 майстрів спорту України міжнародного класу, 107 майстрів спорту України, два рекордсмени світу та чотири рекордсмени Європи.

Крім того, заслужений тренер України задля передачі свого досвіду молодим вчителям у співпраці з іншими працівниками фізичної культури і спорту розробив навчальну програму для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих шкіл олімпійського резерву, училищ олімпійського резерву та шкіл вищої спортивної майстерності. А також є автором багатьох методичних розробок.

IMG_3194
IMG_3200
IMG_3109
IMG_3103
IMG_3118
IMG_3135
IMG_3131
IMG_3261
IMG_3104
IMG_3192
IMG_3183
IMG_3105
IMG_3227
IMG_3185
IMG_3259
IMG_3243
IMG_3116
IMG_3214
IMG_3249
IMG_3119
IMG_3217
IMG_3171
IMG_3147
IMG_3268

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я