Своє бачення використання потенціалу регіону, зокрема промислового та інтелектуального, для пошуку шляхів підвищення конкурентоспроможності України висловив голова Харківської обласної Сергій Чернов на круглому столі, присвяченому  темі інтеграції виробництва та науки, як основи стійкого розвитку економіки.

Захід відбувся у Навчально-бібліотечному комплексі Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого за участі голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, народних депутатів, керівників промислових підприємств та наукових установ Харківщини.

Сергій Чернов зауважив, що Харківщина – саме той регіон України, який має найкращу базу для забезпечення інноваційного розвитку та підприємства, які на практиці впроваджують перспективні технології.

«Розробки Інституту електродинаміки НАН України дозволили організувати на Харківському заводі «Південкабель» виробництво екологічно безпечної високовольтної кабельно-провідникової продукції світового рівня, яка з успіхом використовується нині в нашій країні та експортується до ближнього і далекого зарубіжжя;

За даними Академії аграрних наук України трансфер інноваційних технологій в свою бізнесову діяльність здійснює понад 150 агрокомпаній Харківської області;

На машинобудівному заводі «ФЕД» впроваджено розроблену в Харківському фізико-технічному інституту нанотехнологію нанесення надтвердих покриттів на плунжери паливної апаратури для літаків», – навів приклади голова обласної ради.

Разом з тим Сергій Чернов зауважив, що практичні зусилля, спрямовані на інноваційний розвиток регіону і держави відбуваються на фоні зростання у світі конкуренції за таланти, що безперечно призводить до суттєвого витоку мізків. І протистояти цьому явищу окремий регіон не може – потрібна цілеспрямована державна політика.

«У 2020 році спливає термін реалізації рекомендацій «Стратегія інноваційного розвитку України на 2010-2020 роки в умовах глобалізаційних викликів». Отже вважаю доцільним, щоб Верховна Рада дев'ятого скликання провела парламентські слухання щодо інноваційного розвитку України у наступному десятиріччі та визначила шляхи підвищення конкурентоспроможності нашої держави в епоху економіки знань.

Харківська область готова стати дискусійним майданчиком й потужною платформою для підготовки системних та ефективних законодавчих ініціатив», – наголосив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Перед початком круглого столу ректор університету Василь Тацій продемонстрував Дмитру Разумкову приміщення бібліотечного комплексу, оснащеного за найсучаснішими зразками, яке відвідують понад 13 тисяч читачів користуючись книжковим фондом – понад 1 млн 430 тисяч видань із права та суміжних дисциплін, що викладаються у вузі.

IMG_8965
IMG_8966
IMG_8973
IMG_4561
IMG_4574
IMG_4558
IMG_4567
IMG_8996
IMG_9002
IMG_9049
IMG_9021
IMG_9025
IMG_9057
IMG_9097
IMG_4587
IMG_4594
IMG_4597
IMG_4601
IMG_4604
IMG_4655
IMG_4621
IMG_4628
IMG_9078
IMG_4646
IMG_9080

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я