Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, представники органів місцевого самоврядування Чугуївщини супроводжували парламентську делегацію під час візиту на Державне підприємство «Чугуївський авіаційний ремонтний завод».

Керівник підприємства Костянтин Тарасов ознайомив учасників візиту з роботою та виробничими потужностями заводу, цеху ремонту літаків зокрема. За його словами, навіть в умовах часткової завантаженості фінансово-економічні показники залишаються стабільними.

На даний час підприємство виконує контракти із завершення ремонту та модернізації літаків на замовлення України, Білорусі, Азербайджану. Ведеться робота з укладання контрактів на наступний рік. 

За словами керівництва підприємства, в процесі виробництва виникає низка проблемних моментів, які пов’язані, насамперед, з питаннями фінансового спрямування. Це й дефіцит ліквідних коштів, що періодично з’являється внаслідок нестабільного фінансування робіт, довготривалої бюрократичної процедури отримання відповідних погоджень та ліцензій. Також ключовою проблемою є недостатня кількість саме державних замовлень на ремонт авіаційної техніки.

Перспектива підприємства вбачається у виробництві, ремонті та переобладнанні безпілотних авіаційних комплексів як для Збройних Сил, так і для інших суб’єктів державної авіації України Міністерства внутрішніх справ та Нацгвардії. 

«Сьогодні відвідали низку підприємств, які випускають продукцію переважно для оборонного комплексу країни. Ситуація вимагає вирішення проблем у забезпеченні держаними замовленнями зокрема.

Вважаю, що настав час вирішувати комплексно питання розвитку вітчизняного інноваційного виробництва, застосовуючи синергію сучасної науки й потужний кадровий потенціал.

Ключовим завданням центральної влади, переконаний, є вироблення принципової стратегії інноваційного розвитку держави. У поєднанні сучасної науки, прагненні виробників підкорювати нові горизонти бачу перспективи розвитку Харківщини. У нас для цього є усі можливості», – зауважив Сергій Чернов.

IMG_9314
IMG_9363
IMG_9292
IMG_9347
IMG_9294
IMG_9305
IMG_9372
IMG_9321
IMG_9357
IMG_9364
IMG_9319
IMG_4700
IMG_9375
IMG_4715
IMG_4717
IMG_9385
IMG_9394
IMG_9407
IMG_9413

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я