Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував сьогодні на Красноградщині, де громада представила успішно реалізовані мініпроєкти. Починаючи з 2012 року, завдяки обласному конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», понад 100 ініціатив втілились у життя успішними справами красноградців.

Зокрема, Сергій Чернов відвідав Миколо-Комишуватський навчально-виховний комплекс, який вже не вперше бере участь у обласному конкурсі «Разом в майбутнє». Цьогоріч в рамках проєкту здійснено капітальний ремонт внутрішніх приміщень харчоблоку, встановлено сучасне обладнання, а також створено комфортні умови для харчування учнів закладу.

Оновлені приміщення фельдшерського пункту представила громада села Кирилівка. Завдяки участі у конкурсі за останні п'ять років у будівлі ФАПу зроблено покрівлю, стелю та ремонт із застосуванням енергозберігаючих технологій. Тобто створено комфортні умови для пацієнтів, які потребують професійного лікування й дбайливого відношення у затишному приміщенні. На черзі наступна ініціатива – поліпшення фасаду будівлі.

Побував голова обласної ради й у Берестовеньківській філії Красноградського багатопрофільного ліцею, де оглянув відреставровану спортивну залу та новий спортивний інвентар. Усі заходи були виконанні в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Вітаючи красноградців із успішно-реалізованими мініпроєктами, Сергій Чернов наголосив, що ініціативи мешканців неодноразово були високо оцінені конкурсним комітетом «Разом в майбутнє» та депутатами обласної ради:

«За дев’ятирічну історію конкурсу до Красноградщини залучено понад 21 млн грн на реалізацію проєктів. З року у рік мешканці краю в порівнянні з іншими районами Харківщини, приймають найактивнішу участь у конкурсі, – підкреслив Сергій Чернов. – Громада постійно прагне робити корисні справи для свого населеного пункту, і як результат має безліч розвиткових проєктів. Щиросердно дякую вам за наполегливість, небайдужість до питань розвитку і головне – реальні справи для поліпшення добробуту».

Бюджет кожного мініпроєкту – майже 300 тис грн, з них обов’язкове співфінансування коштом обласного бюджету складає 50% від загальної вартості проєкту. Цьогоріч Красноградська громада впроваджує 14 ініціатив «Разом в майбутнє» на загальну суму понад 4 млн грн.

1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я