Повідомлення про зміну реквізитів рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів. Інформація для  керівників обласних комунальних підприємств, установ, закладів та орендарів майна спільної власності.

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» з 01.01.2021 запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

З НОВИМИ реквізитами рахунків для обліку доходів місцевих бюджетів, що почали діяти з 01.01.2021 можна ознайомитись на сайті Головного Управління Державної казначейської служби України по Харківській області (у рубриці «Реквізити рахунків у 2021 році») або за посиланням.

Для зарахування надходжень від орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області:

  • код класифікації доходів бюджету – 22080400;
  • Найменування коду класифікації доходів бюджету – надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності (АРК, області, міст Києва та Севастополя).

Керівникам обласних комунальних підприємств, установ, закладів довести нові реквізити платежів до орендарів майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що перебуває на балансі підприємства (установи, закладу), а також, у разі потреби, передбачити відповідні зміни у договорах оренди, шляхом укладання відповідних додаткових угод до них.

При цьому наголошуємо, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню податків та зборів, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Телефони для одержання додаткової інформації: 705-32-65, 700-07-44, 705-32-50.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я