Сьогодні на Харківщині з робочим візитом перебував Президент України Володимир Зеленський. Його супроводжували голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, голова облдержадміністрації Айна Тимчук, секретар міської ради Ігор Терехов.

Глава держави оглянув місце пожежі, внаслідок якої 21 січня 2021 року загинули 15 людей похилого віку, відвідав  Харківську міську багатопрофільну лікарню №17, в якій на лікуванні знаходяться постраждалі, провів нараду із керівниками області та міста  щодо координації роботи із з’ясування причин трагедії та напрацювання механізмів запобігання подібним надзвичайним ситуаціям у майбутньому.

Перебуваючи на місці трагедії, Володимир Зеленський, наголосив, що 23 січня на загальнодержавному рівні буде оголошено день жалоби за загиблими у страшній пожежі. 

Президент  зазначив, що будуть законодавчі ініціативи для врегулювання питань надання соціальних послуг, у тому числі, приватними закладами.

«Держава має створити всі умови для того, щоб літні люди, які потребують догляду та підтримки, мали можливість одержувати якісні соціальні послуги», – вважає Володимир Зеленський.

Під час наради у Будинку рад, Главу держави поінформували про хід розслідування обставин трагедії, надання допомоги постраждалим, стану дотримання заходів пожежної безпеки в регіоні. В області розпочалась робота з виявлення нелегальних пансіонатів та реабілітаційних центрів,  перевірки соціальних закладів та установ системи надання соціальних послуг. Для людей, які на даний час перебувають у нелегальних закладах, у геріатричних пансіонатах області можливо надати 136 місць.

«Усі обласні комунальні установи, серед яких 18 належать до системи соціального захисту, а також інші заклади та підприємства повністю забезпечені протипожежними системами. Ми контролюємо ситуацію і сьогодні провели екстрену нараду з керівниками обласних комунальних закладів стосовно організації пожежної безпеки», – доповів Президентові голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.

IMG_8053
IMG_4689
IMG_4762
IMG_8069
IMG_4772
IMG_4693
IMG_4752
IMG_4623
IMG_8154
IMG_4944
IMG_8165
IMG_8169
IMG_4938
IMG_5001
IMG_4905
IMG_8117
IMG_4854

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я