У Києві під головуванням Президента України Володимира Зеленського проходить засідання Ради розвитку громад та територій, в якому беруть участь представники місцевого самоврядування з усіх областей, у тому числі,  голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.

Засідання Ради присвячене питанням посилення взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування, а також стану впровадження реформи децентралізації в Україні.

Артур Товмасян наголосив на важливості зустрічей такого рівня для вирішення питань забезпечення життєдіяльності громад та регіонального розвитку в цілому. «Актуальною задачею для місцевого самоврядування та виконавчої влади є забезпечення ефективної роботи громад та районів після виборів 25 жовтня 2020 року, які пройшли на новій територіальній основі. Передовсім, збереження доступності та підвищення якості адміністративних послуг для населення. По суті, того, заради чого реформа починалася. Списувати проблеми на «перехідний період» безвідповідально перед людьми», - наголошує голова обласної ради .

Серед гострих питань, які визначив Артур Товмасян, проблеми з передачею громадам комунального майна з районного рівня. А також фінансування повноважень районних рад та утримання їх виконавчих апаратів, виплати компенсації працівникам, яких звільняють у зв’язку зі змінами після укрупнення районів.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я