У роботі постійної комісії з питань розвитку інфраструктури, будівництва та шляхів Харківської обласної ради сьогодні, 14 вересня, взяв участь перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко.

Депутати розглянули питання внесення змін до програм економічного і соціального розвитку області, розвитку дорожнього господарства області, розвитку освітлення населених пунктів Харківської області.

Крім цього булі розглянуті питання внесення змін до Розподілу субвенції з обласного бюджету сільських, селищних, міських територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2021 році, та питання внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік.

З останнього питання заступник директора Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації Світлана Архипова доповіла, що бюджет збільшується коштом трансфертів з державного бюджету, а також зміни пов’язані з перерозподілом у межах загального обсягу асигнувань.

Зокрема приймаються до обласного бюджету кошти субвенцій з державного бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення на загальну суму 17 млн 227 тис.грн та передаються у вигляді субвенцій місцевим бюджетам області. На 571,9 тис.грн збільшується обсяг субвенції з державного бюджету в межах програми «Нова українська школа», на 31,4 млн грн – на підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я. Приймаються 240 млн грн на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.

Світлана Архипова зазначила, що фахівці працюють над доповненням переліку змін у бюджет області.

IMG_2565
IMG_2568
IMG_2574
IMG_2576
IMG_2578
IMG_2580
IMG_2584
IMG_2586
IMG_2593
IMG_2598
IMG_2602
IMG_2604

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я