В роботі постійної комісії з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування Харківської обласної ради взяв участь перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко. Депутати розглянули питання, які будуть виноситись на сесію обласної ради та взяли низку питань до відома.

З інформацією щодо стану правопорядку в Харківській області доповів начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Станіслав Перлін.  Про результати діяльності органів Харківської обласної прокуратури депутатів проінформував керівник Харківської обласної прокуратури Олександр Фільчаков.

Як зазначив Станіслав Перлін, дуже важливою для підвищення безпеки та зниження рівня злочинності у регіоні є співпраця правоохоронців, обласної ради та громад. На Харківщині впроваджується низка відповідних програм, зокрема, «Поліцейській офіцер громади»,  створення поліцейських станцій, встановлення відеокамер.

«Дуже корисною для області є програма «Поліцейський офіцер громади», в межах якої є можливість за конкурсом призначити саме ту людину, яка потрібна громаді. Але зараз тільки 13 громад мають своїх поліцейських офіцерів. Я готовий особисто побувати в кожній громаді, щоб довести переваги співпраці з поліцією в межах нових програм», - сказав Станіслав Перлін.

Олександр Фільчаков проінформував, що прокуратура істотно активізувала реалізацію координаційних повноважень у сфері протидії злочинності: окружними прокуратурами створено в 72 міжвідомчі робочі групи.

«Рівень злочинності за 6 місяців 2021 року зменшився та склав 51,6 кримінальних правопорушень на 10 тис. населення, тоді як за аналогічний період 2020 року він склав 61,4 порушення на 10 тис. населення. Кількість особливо тяжких злочинів склала 440 проти 705, тяжких злочинів - 5 тис 594 проти 5 тис 735», - доповів прокурор області.

Зокрема, на засіданні комісії також були розглянуті питання щодо виконання у І півріччі програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності, та програми протидії терористичній діяльності, затвердження комплексної програми розвитку місцевого самоврядування в Харківській області на 2022-2024 роки, внесення змін до програми економічного і соціального розвитку області, внесення змін до бюджету області.

IMG_5310
IMG_5312
IMG_5318
IMG_5319
IMG_5327
IMG_5334
IMG_5337
IMG_5353
IMG_5365

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я