Почесною відзнакою Харківської обласної ради “Слобожанська слава” нагороджено директора КЗ «Харківський фаховий коледж спортивного профілю» Харківської обласної ради Анатолія Попова.
Нагороду вручив депутат обласної ради Роман Семенуха – за значний внесок у розвиток і пропаганду олімпійського руху в Харківській області та з нагоди 80-річчя Анатолія Попова.
Грамоту обласної ради отримав також Член президії Федерації волейболу Харківської області Леонід Печериця.
Нагадаємо, до 87 річниці з дня народження дворазового Олімпійського чемпіона Юрія Пояркова на Харківщині відбувся черговий, 7-й турнір пам’яті видатного, всесвітньо відомого у волейболі спортсмена. Всі учасники змагань отримали пам’ятні медалі та грамоти.
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/file_9962-768x1024.jpg)
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/file_9960-1024x768.jpg)
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/file_9961-1024x768.jpg)
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/file_9963-768x1024.jpg)
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/file_9959.jpg)