ДЗЮБА Валерія Олегівна

Фракція:
"БЛОК КЕРНЕСА — УСПІШНИЙ ХАРКІВ!"
Посада:
Заступник голови Харківської обласної ради

Біографія

ДЗЮБА ВАЛЕРІЯ ОЛЕГІВНА, народилася 10 травня 1977 року в м. Харків у сім’ї службовців. Громадянка України. Освіта вища. У 1999 році закінчила Харківський державний економічний університет та здобула кваліфікацію економіста. Протягом багатьох років працювала у комерційній сфері: бухгалтером, економістом, начальником відділу, потім на державній посаді у комісії з цінних паперів та фондового ринку, де пройшла шлях від провідного спеціаліста до відповідальної посади помічника члена Державної комісії. Впродовж останніх років обіймала керівні посади в комерційних установах

Депутатка Харківської обласної ради VII скликання, очолювала постійну комісію з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму, член Конкурсного комітету обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», «Ефективна медицина», «Дитятко»,  колегії Управління культури і туризму, а також Управління у справах молоді і спорту Харківської облдержадміністрації.

Валерія Дзюба системно працює в депутатському окрузі, захищає інтереси громади. Особливу увагу депутатка приділяє питанням житлово-комунального господарства, інфраструктури, розв’язує проблемні питання в галузі соціального захисту. За ініціативи та сприяння Валерії Дзюби організовано та профінансовано багато масових спортивних та культурних заходів, в тому числі міжнародного рівня. Допомагає пенсіонерам та людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, підтримує ветеранський рух, бере активну участь як волонтер, почесний громадянин Чугуївського району.

Валерія Дзюба нагороджена Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава», Грамотою Харківської обласної ради,  численними подяками та грамотами від громадських організацій за активну благодійну діяльність.

25 жовтня 2020 року обрана депутаткою Харківської обласної ради VIII скликання. 11 грудня 2020 року обрана заступницею голови Харківської обласної ради VIII скликання.