Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

У фокусі уваги нова редакція проєкту «Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деякі інші законодавчі акти України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні» (4298), що була доопрацьована до другого читання у дискусійно-консультативному форматі з європейськими інституціями.

Як зазначила голова Харківської обласної ради, президентка УАРОР Тетяна Єгорова-Луценко, проаналізувавши законопроєкт, УАРОР зробила висновки і підтримує суттєво допрацьовану його редакцію. Зокрема його прийняття:
-дозволить продовжити другий етап реформи місцевого самоврядування;
-приведе законодавство про місцеві державні адміністрації у відповідність із сучасними вимогами та пост воєнними викликами держави;
-чітко розподілити повноваження місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

«Асоціація внесла пропозиції до законопроєкту, які були підтримані Комітетом відразу.Проте наша позиція незмінна, законопроєкт має бути винесений у сесійну залу, адже ми не маємо права затягувати процес прийняття Законів, які стосуються продовження реформи децентралізації. Це не лише про розвиток місцевого самоврядування і країни вцілому, це про вимоги європейських партнерів і головна передумова вступу України до ЄС. Ми повинні про це памʼятати і рухатися далі, – сказала Тетяна Єгорова-Луценко. – Вдячна голові Комітету ВРУ Олені Шуляк, очільнику підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Віталію Безгіну за конструктивну роботу».