Навчальна програма «Кроки для спеціалістів»

«U-LEAD з Європою» запрошує до участі у новій Навчальній програмі «Кроки для спеціалістів».

«Кроки для спеціалістів. Запровадження системи контролю та аудиту в територіальних громадах» – це комплексна навчальна програма для посадових осіб органів місцевого самоврядування, відповідальних за організацію внутрішнього контролю та аудиту в громаді.

Унікальність Програми у можливості отримати сучасні знання і розвинути навички на основі реальних кейсів; вибудувати комунікацію та взаємодію у межах власних команд; напрацювати спільні рішення під час роботи в міні-групах; обміні досвідом та побудові партнерських відносин з колегами зі всієї України; поспілкуватися з представниками Міністерства фінансів України. 

Програма для 21 команди територіальних громад, обраних шляхом відкритого відбору, з населенням до 50 тисяч, які не перебувають на тимчасово окупованій території. Команда громади – 4 особи.

Тривалість: 5 тижнів, початок 02 квітня 2024 року.

За результатами успішного пройденого навчання учасники отримають сертифікати.

Для участі у відборі необхідно заповнити заявку, що додається, та надіслати її на електронну адресу: regops.u-lead@giz.de  до 18:00 06 березня.

Дізнатися деталі участі можна на заході-презентації, що відбудеться 5 березня 2024 року о 10:00, взяти участь у якому можна за лінком: PRESENTATION EVENT ON 05.03.2024

 Детальніше за посиланням https://u-lead.org.ua/news/377

«Кроки для спеціалістів. Організація надання соціальних послуг в територіальній громаді» – ця програма підвищить рівень професійних компетентностей, навчить інструментам організації і забезпечення соціальних послуг в громаді, а також допоможе налагодити системну діяльність органів місцевого самоврядування щодо надання якісних соціальних послуг, що базуються на клієнтоорієнтованому підході. 

Буде відібрано 45 команд, по 2 представники від кожної громади з населенням до 50 тис. осіб. Команда громади – посадові особи місцевого самоврядування: керівник або спеціаліст структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, директор або заступник директора ЦНСП чи Терцентру соцобслуговування. 

Тривалість: 6 тижнів, початок 02 квітня 2024 року.

Реєстрація до 12 березня 2024 року.

Для участі у відборі необхідно заповнити Заявку, що додається, та надіслати її на електронну адресу: regops.u-lead@giz.de до 18:00 год 12 березня.

Дізнатися деталі участі можна на заході-презентації, що відбудеться             5 березня 2024 року о 10:00 год. Долучитися до онлайн презентації можна за цим посиланням.

Деталі за посиланням: https://u-lead.org.ua/news/376