Голова Харківської обласної ради, президентка УАРОР Тетяна Єгорова-Луценко з робочою поїздкою відвідала Дніпропетровську область.
«Продуктивний робочий день на Дніпропетровщині. Зустрілась з начальником Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком. Далі – не менш конструктивна зустріч – з членами команди УАРОР, – розповіла Тетяна Єгорова-Луценко. – З головами районних рад обговорили нагальні питання та поточну ситуацію в районах регіонів України, а також підготовку до участі у 10-ому Європейському саміті регіонів та міст, який пройде в березні у Брюсселі. Вдячна Дніпропетровщині за теплий прийом, а колегам за продуктивну роботу».
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/file_10198-1024x768.jpg)
![](https://oblrada-kharkiv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/file_10197-1024x768.jpg)