Французькі партнери  встановили водонапірну башту в Оскільській громаді

Проєкт реалізується в рамках Меморандуму про співробітництво та взаєморозуміння між Харківською обласною радою (Україна) та Асоціацією «Медична і благодійна допомога Франція-Україна» (L’Association Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе). Документ підписали операційна директорка асоціації медичної допомоги Франція-Україна Діана Дольс та голова обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко

На початку лютого за кошти французьких партнерів була встановлена водонапірна башта у селі Перемога Золочівської громади. Два тижні тому – у селі Феськи.

Загалом на реалізацію проєкту французькі партнери спрямували понад 36 тисяч євро.

Як зазначила Діана Дольс, робота у цьому напрямку триватиме й надалі, і одним з головних напрямків співпраці в рамках Меморандуму залишатиметься забезпечення жителів Харківщини  якісною водою.

Від початку воєнних дій російські війська завдали великих збитків інфраструктурі Оскільської громади, тому однією з найголовніших проблем в деяких селах є питання забезпечення населення питною водою. Аналогічна ситуація склалася і в Золочівській громаді. Внаслідок обстрілів башти в двох населених пунктах не підлягають відновленню.

«В рамках нашої співпраці з французькими партнерами вже реалізовано декілька проектів по забезпеченню закладів охорони здоров’я області необхідним обладнанням та медикаментами, громади Харківщини, де проживають в тому числі внутрішньо переміщенні особи, отримали гуманітарну допомогу. Завдяки нашому партнерству, заклади освіти перед початком навчального року були забезпеченні канцелярськими товарами. Зараз результатом підписаного меморандуму стало придбання для громад трьох водонапірних башт. Забезпечення жителів якісною питною водою буде додатковим стимулом для повернення людей додому. Дякуємо нашим партнерам за підтримку», – сказала Тетяна Єгорова-Луценко.